Sevgilime Hediye Aldım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Mesele lafı üzerine almak değil. Sen onlara kezban dersen onlar da sana keko, tırrek der.
Yapmadığım şeyler için öyle söyleyeceklerini sanmıyorum. Fakat genelleme yaparsak Türkiye'deki kızların çoğu Avrupayı özenen k***nı, başını açan kezbanlardan geçilmiyor yanlış mıyım ?

İsteyen istediği gibi yaşar. Kimse kimsenin hayatına müdahale edemez. Aynı zamanda görüşü ya da görünüşü yüzünden kimse yargılanamaz. Yani herkesin hayatına kimse karışamaz.

İsteyen istediği gibi yaşar. Kimse kimsenin hayatına müdahale edemez. Aynı zamanda görüşü ya da görünüşü yüzünden kimse yargılanamaz. Yani herkesin hayatına kimse karışamaz.
O zaman neden bana cevap yazdın "kezban" dediğim için ?

Akif, insanlara kezban demek yanlış olur ama kezbanlara kezban demek yanlış olmaz. Öyle ki Emirhan da insanlara değil kezbanlara kezban diyor.

Demek istediği boyu 150 cm olan yüzüne 5 tane bisikleti boyuyacak kadar boya sürüp kendisini Adriana Lima sanan ve istediği erkek tipi Brad Pitt olan ve herkesi küçümseyen yer bitmesi geri zekalı insanlara hitaben söylemiş. Ben de katılıyorum. (y)

:p
Düzgün bir kız bulmak için üniversiteyi bekliyorum. Bu konudaki yazıları görünce keşke hemen bulsam dedim. Ah be :)
Mümkün mertebe 2 ay 31 günden uzun sürenlerinden bul, biz hala o sınırı aşamadık.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı