Sevgilime ne hediye alabilirim?

• Konuyu başlatan Shura
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 18
  • Görüntüleme 2B
S

Shura

Ziyaretçi
İyi günler arkadaşlar bu ayın sonunda sevgilimin doğum günü var sizce ne hediye alabilirim aklıma bir şey gelmedi. Çikolata kutusu resimli tişört felan sevmiyorum. Ve ya ikimizin resminin olduğu bişeyler. Sizce kendim ne yapabilirim ve ya ne alabilirim ?

Nelerden hoşlanır bir söyle bakalım ? Facebookta sevdiği şeylerin resimlerini paylaşabilir. Mesela klasik otomobil resmi paylaşan kız arkadaşıma klasik maket otomobil almıştım çok hoşuna gitmişti. Sende neler sevdiğini paylaşırsan bir fikir verebiliriz. Yada istediği bir şey olabilir ? Ve benzeri...

Nasıl anlatsam... Daha çok marjinal şeylerden hoşlanıyo. Farklı küpelerden veya bilekliklerden. Aslında kendim sürekli kullanacağı bişeyleri almak veya yapmak istiyorum. Ama kalitesiz bişeyler de almak istemiyorum.

Hoşlandığı şeyleri söylersen yardımcı olalım o zaman. :)
Aslında benim aldığım her şeye çok mutlu oluyor. Bir ojeye bile. Ama işte ben sürekli kullansın istiyorum. Kolye tarzı şeyleri takamıyor, boynunu rahatsız ediyor. Küpe ve bileklikten hoşlanıyor. Veya ufak sevimli ayıcık felan ama çok basit olur. Çok kararsızım o_O.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı