Sevgilime ne hediye almalıyım?

Zaman ve nakit açısından sıkıntın yoksa hediye almak yerine bir yerlere gezmeye götürebilirsin, anıdan daha güzel hediye olamaz.

Dostum aldığın hediye bir olayı simgelesin. Böylece sende, oda baktığında bir şey görsün.

Mesele benim LoL oynayan bir arkadaşım vardı trol çocuktu ve rumble( oyundaki bir kararkterin adı) oynayıp maçımı taşımıştı. Bende Ona [o] rman [ç] ocuğu rumble kostumü atmıştım.

O baktıkça gülüyor ve eski günleri hatırlıyor Ben baktıkça o günleri hatırlıyorum. :)

Yada googleye sevgiliye nutella yazıp çikolatada gönderebilirsin.

Sevgilimin doğum gününe 2 gün kaldı. Haftalardır ne alacağımı düşünmeme rağmen, kendimce iyi bir hediye olur mu diye düşünmekten bir türlü karar veremedim.
Kendisi bu zamana kadar bana saat, kar küresi, kemer, telefon kılıfı, gömlek ve sayamadığım birçok şey aldı. Ayrıca monitör ve RAM'de aldı. (Sonrasında arızalı olduğundan, iki ürün de iade edildi ve almaması için ikna ettim.)
Sizce ben ne almalıyım? Açıkçası güzel bir saat almayı düşündüm ama o daha önce bana aldığı için emin olamadım. Coğrafya okuduğu için dünya küresi de almayı düşünüyorum aslında. Akılda kalıcı ve mutlu olacağı bir şey olsun istiyorum. Bütçe: En fazla 500-600 TL civarı. Bunun içine kutlama aşaması da dahil. Yani ufak bir pasta ve içecekle beraber.

Arwen Evenstar Pendant al, LoTR sevsin veya sevmesin bence güzel olacaktır, Arwen kolyesi yazarak da bulabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı