Sevgilime ne hediye almalıyım?

Ayrı ayrı teşekkür ediyorum önerileriniz için. Saat, parfüm, dünya küresi almayı düşünüyorum. Dediğim gibi saati bana geçen sene doğum günümde almıştı. Şimdi ben alsam yanlış bir düşünce oluşturmaz değil mi? Çünkü saati yok ve alttan alttan, istediğini belirtir şekilde konuşuyor saat gördüğü zaman. :)
Direkt yüzük al hem gördükçe kesin seni hatırlar. Altına da isimlerinizj yazın. 😂 Şaka bir yana evcil hayvanlara ilgisi falan varsa yavru kedi alabilirsin. Herhangi bir hobisi varsa ona uygun bir sey alabilirsin.

Saat, parfüm, dünya küresi almayı düşünüyorum. Dediğim gibi saati bana geçen sene doğum günümde almıştı. Şimdi ben alsam yanlış bir düşünce oluşturmaz değil mi?
Neden oluştursun ki? Aksine eksikliğini belirttiğinden bunu fark edip giderdiğin için ekstra anlamı olur. Yanına da bir parfüm alınabilir. Masasına koyabileceği bir aksesuar da (dünya küresi demişsin örneğin) baktıkça hatırlatır.

Romantik hediyeleri doğum günü için değil de sevgililer gününde veya yıl dönümünde tercih ediyorum ben. Doğum günü için daha klasik hediyeler tercih edilebilir.

Neden oluştursun ki? Aksine eksikliğini belirttiğinden bunu fark edip giderdiğin için ekstra anlamı olur. Yanına da bir parfüm alınabilir. Masasına koyabileceği bir aksesuar da (dünya küresi demişsin örneğin) baktıkça hatırlatır.

Romantik hediyeleri doğum günü için değil de sevgililer gününde veya yıl dönümünde tercih ediyorum ben. Doğum günü için daha klasik hediyeler tercih edilebilir.
Haklısınız hocam. Dediğim gibi, saat-parfüm-dünya küresi alacağım. Teşekkür ediyorum değerli yorumlarınız için. :)

Pahalı bir hediye alma, sürekli kullanabileceği bir şey ve yanına güzel kaliteli bir defter al, içinden geçenleri yaz ver, bunu sürdürmesini istediğini söyle. Özel günlerde bu defteri birlikte doldurun. İlk görüştüğünüz güne ait mekanın bir fotoğrafını koy mesela içine. Ya da çiz bilemedim. Biraz yaratıcı olunabilir.

Geri
Yukarı