Sevgilimi unutamıyorum

Hocam oyun bazı şeyleri unutmak için yapılabilecek en kolay şeydir. Benim dedemin kardeşi (o da öz dedem gibiydi çok severdim) vefat etmişti ilk gün her ezan okunuşunda ağlamıştım, sonra elime tableti aldım ve bir oyun bulup 4 5 kuzen beraber oynamıştık ayıp gibi görünüyor ama bence değil çünkü unutmak zordur ama acıyı hafifletmek kolaydır.

Evet arkadaşlar 1 ay önce ayrıldık ve içimde sanki bir boşluk var gibi. Yaşama amacım kalmamış gibi. Derslerde ses açmıyorum. Kamera açmıyorum. Uyanırken ağlıyorum. Yatarken ağlıyorum ama elimden hiçbir şey gelmiyor. Aklımdan bir an olsun çıkmıyor. Şu an bunları yazarken bile gözlerim doldu diyebilirim. Kendimi iyi hissetmediğim için en iyi dostlarım sizlerle bu derdimi paylaşmak istedim. Hepiniz seviyorum. İyi ki varsınız.
2015 yılında birisi beni seviyordu, ben ne yaptım peki görmemezlikten geldim. Oradan taşındıktan sonra ne olduysa ağlamaya başladım. İçimde bir boşluk oluştu o zaman. Şimdi öyle değilim. 03/09/2017 yılında hayatıma güzel insan girdi. Yaklaşık 3 ay sonra 4. yıllımız olacak.

Kötü tercih bence hele bu konuda. Virüs girdiğinde falan içini dökseydin keşke herkes yaratıcı öneriler sunardı:
-Kaspersky tam tarama yapın.
-Kaspersky.
-Kaspersky ile taramayı deneyin
...😃
Avast ile sevgili olmayın. Sizi kötü yola sokar. Karspersky tam sana göre. 🤣

Hocam oyun bazı şeyleri unutmak için yapılabilecek en kolay şeydir. Benim dedemin kardeşi (o da öz dedem gibiydi çok severdim) vefat etmişti ilk gün her ezan okunuşunda ağlamıştım, sonra elime tableti aldım ve bir oyun bulup 4 5 kuzen beraber oynamıştık ayıp gibi görünüyor ama bence değil çünkü unutmak zordur ama acıyı hafifletmek kolaydır.
Hocam vefat olayı bambaşka ama. Vefat olunca artık bir daha gelmeyeceğini anlıyoruz. Ama Aşk işi olunca yine de az çok ümidimiz oluyor. Ama haklısınız.

Hocam vefat olayı bambaşka ama. Vefat olunca artık bir daha gelmeyeceğini anlıyoruz. Ama Aşk işi olunca yine de az çok ümidimiz oluyor. Ama haklısınız.
Doğru dudaktan dökülen yumuşak bir "hayır" da aynı etkide zaten. Ayrıca arkadaşın daha yaşı 14 bu yaşta kafaya takılacak bir şey olduğunu sanmıyorum. Ben çok taktım, yararını görmedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı