Kızla konuşma fırsatı nasıl yaratılır?

Son düzenleyen: Moderatör:
@Heunzey sorumda verdigim örnekteki gibi taktikler bekliyordum. Tabi şaşırmadım yine saçma cevaplar geldi.

Yanlış anlamayın fakat o tarz taktikler emin olun çok daha saçma. Senelerdir bu olayları yaşarım ve her zaman en olumlu en uzun ilişkilerim kendiliğinden olmuştur. Kızın arkadaş çevresine girmeye çalışın ve birlikte vakit geçirin.
Örnek veriyorum beden dersinde top oynamayın gidin kızlarla voleybol oynayın. Veya derste kız bir şey sorunca yardımcı olun gibi basit ama gözüne gireceğiniz şeyler. Olmazsa da olmadı deyin geçin hiçbir zaman vezir değilsiniz rezil de olmazsınız.

Yanlış anlamayın fakat o tarz taktikler emin olun çok daha saçma. Senelerdir bu olayları yaşarım ve her zaman en olumlu en uzun ilişkilerim kendiliğinden olmuştur. Kızın arkadaş çevresine girmeye çalışın ve birlikte vakit geçirin.
Örnek veriyorum beden dersinde top oynamayın gidin kızlarla voleybol oynayın. Veya derste kız bir şey sorunca yardımcı olun gibi basit ama gözünü gireceğiniz şeyler. Olmazsa da olmadı deyin geçin hiçbir zaman vezir değilsiniz rezil de olmazsınız.
Aynen böyle seyler yapacagım, arkadaslarıyla da arkadas olacagım. Tesekkürler. Tek düzgün cevap.

Aynen öyle. Mesela @LEGEND.35.

Direkt olarak boş bir anını bekleyin kızın. Yalnızken nasılsın diye konuşma başlatın. Sohbetiniz sararsa o zamanla yanınıza gelir zaten.
Kızı nasıl etkileri diye sormadım ki o işler de de değilim zaten ayrıca Yukarda attığın konu ile bu konunun ne alakası var?

Kızı nasıl etkileri diye sormadım ki o işler de de değilim zaten ayrıca Yukarda attığın konu ile bu konunun ne alakası var?

Profil fotoğrafını anime yapınca asosyallik, içine kapanıklık ve başkalarından tiksinme özelliği otomatik olarak mı ekleniyor yoksa bu kişiler özellikle mi bu tarz pfp tercih ediyor? Çok denk geliyorum da meraktan soruyorum, yargılamıyorum kesinlikle.

Yeni konular

Geri
Yukarı