Sevilmeyen oyunlar

Bu aralar The Last of Us eleştiriliyor. Oynamadım ama optimizasyonu olmamış deniyor.
10FPS oyun hocam, oyunu kimse kötü olmuş falan demiyor 10 kişinin 9'u "lan bu optimizasyon ne? " diye şoka uğruyor.

Kişisel zevkleri bir kenara bırakırsam muhtemelen en sevilmeyen underrated oyun Max Payne serisidir.

@Tuğra Akın farklı ülkeler için haklı olsan da bizde insanların durumu belli, 2GB RAM abidik gubidik bir ekran kartın varsa oynanacak ve bilinen en iyi 3-5 oyundan biridir GTA San. GTA 3 ve Vice City oyna biraz sonra üstüne San Andrea's oynayınca adeta şok geçiriyorsun GTA 4'den GTA 6 geçmişsin gibi oluyor. Zamanında nasıl başarmış helal olsun Rockstar.

@Tuğra Akın farklı ülkeler için haklı olsan da bizde insanların durumu belli, 2 GB RAM abidik gubidik bir ekran kartın varsa oynanacak ve bilinen en iyi 3-5 oyundan biridir GTA san. GTA 3 ve Vice City oyna biraz sonra üstüne san andrea's oynayınca adeta şok geçiriyorsun GTA 4'ten GTA 6 geçmişsin gibi oluyor. Zamanında nasıl başarmış helal olsun Rockstar.

Uzun süre kötü ekran kartı ile oynadım ki PS 2 de deneyim ettim ilk olarak PS 2'deki halini beğendim bayılmadım ama güzeldi berbat bir PC portu kusura bakma ama kaç yıl bu oyun Steam'de kaldı ve güncelleme ile düzelltmediler sonra da kaldırdılar zaten ki ben beğenmedim demedim aksine beğendim ama abartıldığını düşünüyorum her oynadığım oyun snrası o ne ki sen bir de sandres oyna gibi laflar duymaktan sıkıldım. PS 2 döneminde çok daha iyi oyunlar oynadım bana göre.

Yeni konular

Geri
Yukarı