Sevmek ama söylememe zorunda kalmak

• Konuyu başlatan Nonse
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 114
  • Görüntüleme 3B
İhtimal veremem, bilmiyorum. Bir anlık bencil bir hevesle onun istikrarını sekteye uğratabilirsin. Rasyonel olmaya çalış.

Zor benim içinde. Zaten kim sevdiğine zarar gelmesini ister ki?
Yani sınavdan sonra tanışmak sizin yararınıza hem de onun yararına olur. Tanımıyorsunuz değil mi?

Hiçbir diyalog olmadı.

Zor benim içinde. Zaten kim sevdiğine zarar gelmesini ister ki?

Hiçbir diyalog olmadı.
Hocam siz umudu kesmeyin yeterki. Her şeyin ihtimali vardır. Fakat sınavdan sonrada tercih süreci var. O süreçte stresli geçer diye biliyorum. Yani hangi üniversiteye gider ona göre. Sonra durum daha kötü olur sizin için.

Hocam siz umudu kesmeyin yeterki. Her şeyin ihtimali vardır. Fakat sınavdan sonrada tercih süreci var. O süreçte stresli geçer diye biliyorum. Yani hangi üniversiteye gider ona göre. Sonra durum daha kötü olur sizin için.
Farkındayım evet . Ama hayır diyecek gibime geliyor .

Farkındayım evet . Ama hayır diyecek gibime geliyor .
Hocam tanışmadan bir şey söylemek zor, kabul etme ihtimali de reddetme ihtimali de %50'dir. Yarı yarıya yani.
Aşk falan boş işler genç dostum. Kendini sakın kaptırma böyle şeylere. Bırak kızlar sana gelsin. Sakın sen ilk adımı atma. Doğru kızı eninde sonunda seni bulacaktır. Kendini geliştir öncelikle.
Aynen hocam.

Hocam tanışmadan bir şey söylemek zor, kabul etme ihtimali de reddetme ihtimali de %50'dir. Yarı yarıya yani.

Aynen hocam.
Şahsen ben pek tavsiye veremem size yaşım daha 15. Fakat daha önce bir konu açmıştım ve orada bahsetmiştim. Türkiye'deki kızlarla pek iyi ilişkilerim yoktur benim. O yüzden Almanca bildiğimden ve oraya 2019 yazında 1-1.5 ay kalmayı gitmiştim o aralar orada bir çok kişiyle tanıştım. Hatta bana çok garip gelmişti orada bir kız gel birlikte gezinelim falan dedi ondan sonra da onunla sevgili oldum. Şuan corona döneminde gayet iyiyim. Sınav senemden çıktım rahatladım. Yani demek istiyorum ki. Her an her şey olabilir şahsen ben çok şaşırmıştım. Size de illa şaşıracağınız şeyler olacaktır. Ağzınız açık kalacak şekilde hemde.

Geri
Yukarı