Annem dışarıdan yemek söylememe izin vermiyor

Eric Wright

Centipat
Yer
Compton
Daha fazla  
Annem dışardan yemek söylememe izin vermiyor. Annem şu an evde değil ben de yemek söylemek istiyorum. Tek sorunum şu an yemeğin çöpünü nereye atacağım konusunda. Dışarı çıkıp atayım diyecem anahtar yok dışarı da çıkamıyorum. Yardımınız lazım bu konu hakkında.

Camdan aşağı at (!)
Dışarıda kapına yakın yere görülmeyecek şekilde bir yer belirleyip koyun daha sonra dışarı çıktığında koyduğun yerden alıp çöpe atarsın.

Annem dışardan yemek söylememe izin vermiyor. Annem şu an evde değil ben de yemek söylemek istiyorum. Tek sorunum şu an yemeğin çöpünü nereye atacağım konusunda. Dışarı çıkıp atayım diyecem anahtar yok dışarı da çıkamıyorum. Yardımınız lazım bu konu hakkında.
Çöpe at biraz derine doğru ittir annen çöpü karıştırmaz bence.

Bir şekilde çöpü dışarıya çıkartman lazım, ayrıca havalandırması iyi bir yerde yemeği yemen lazım. Anneler bir şekilde anlıyor çünkü. Çok dikkatli ol. Ciddiyim, anlıyorlar.
Çok da şişirme kendini, bir sonraki yemekte de yiyebilmen lazım, tok olursan oradan da açık verirsin.

Hahahaha. :D Eskiler aklıma geldi. Bende de öyle oluyordu. Kardeşimle çok dikkat etsek de yakalanıyorduk bir şekilde. Birimiz gidip yemeği alırdı, öbürümüz evi hazır tutardı. Üstte yazdıklarımı aynen yapardık, kusurusuzduk ama nasıl oluyorsa yine anlaşılıyorduk. Belki de blöf yapıyordu ama biz gerçekten anladığını zannedip kabul ediyorduk.

Son düzenleme:
Çöpü poşete koyup gardroba sakla. Okula giderken çantana koy, yolda çöpe atarsın. Koku olmaması için parfüm veya deodorant sıkman yeterli olur.

Kapıyı açmadan siparişi nasıl içeri alacaksın? Inandırıcı gelmedi.
Yine de çöpünü okul çantanda saklayabilirsin.

Annem dışarıdan yemek söylememe izin vermiyor. Annem şu an evde değil ben de yemek söylemek istiyorum. Tek sorunum şu an yemeğin çöpünü nereye atacağım konusunda. Dışarı çıkıp atayım diyeceğim anahtar yok dışarı da çıkamıyorum. Yardımınız lazım bu konu hakkında.

Kapı kilitliyken yemeği nasıl alacaksın?

Geri
Yukarı