Sevmek ama söylememe zorunda kalmak

• Konuyu başlatan Nonse
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 114
  • Görüntüleme 3B
İlk adım atma mevzusu falan boş iş bana göre. Sınavlarınız geçtikten sonra bi' tanışın. Zaten olacağı varsa o zaman olur, şimdi söyleyip dediğiniz gibi hem kendinize hem ona yük yapmayın.

Şahsen ben pek tavsiye veremem size yaşım daha 15. fakat daha önce bir konu açmıştım ve orada bahsetmiştim. Türkiye'deki kızlarla pek iyi ilişkilerim yoktur benim. O yüzden Almanca bildiğimden ve oraya 2019 yazında 1-1.5 ay kalmayı gitmiştim o aralar orada birçok kişiyle tanıştım. Hatta bana çok garip gelmişti orada bir kız gel birlikte gezinelim falan dedi ondan sonra da onunla sevgili oldum. Şu an corona döneminde gayet iyiyim. Sınav senemden çıktım rahatladım. Yani demek istiyorum ki. Her an her şey olabilir şahsen ben çok şaşırmıştım. Size de illa şaşıracağınız şeyler olacaktır. Ağzınız açık kalacak şekilde hem de.

Türk kızlarıyla kesinlikle uğraşmaya değmez. Genelleme yapmak yanlıştır ama gerçekten göz ardı edilemeyecek bir kesimi vakit kaybı tamamen. Kesinlikle duygusal bağ falan kurmaya değmiyorlar. Özellikle böyle bir dönemde. Asla aradığını bulamayacaksın genç dostum. Hep sen daha fazla sevecek ve daha fazla önemseyeceksin. Sonunda elinde bir şey kalmayacak.

Türk kızlarıyla kesinlikle uğraşmaya değmez. Genelleme yapmak yanlıştır ama gerçekten göz ardı edilemeyecek bir kesimi vakit kaybı tamamen. Kesinlikle duygusal bağ falan kurmaya değmiyorlar. Özellikle böyle bir dönemde. Asla aradığını bulamayacaksın genç dostum. Hep sen daha fazla sevecek ve daha fazla önemseyeceksin. Sonunda elinde bir şey kalmayacak.
Zaten ben ümidi 2 yıl önce kesmiştim. Artık işim yok onlarla. Genelleme yapmayı ben de sevmem. Fakat ciddi ciddi bir ego var çoğunda ve belli de ediyor çoğu.

Hocam Türk kızlarını karıştırmayalım. Çünkü sevdiğim kız Türkiye'li değil. Ne de alman değil.

Hocam Türk kızlarını karıştırmayalım. Çünkü sevdiğim kız Türkiye'li değil. Ne de alman değil.

O zaman şansın yüksek. Çok fazla empati yapma dostum karşı tarafa yani bu kadar. Bir yerden başlaman lazım yoksa başkası kapar kızı anlamazsın. Çokta zorlama tabii ama denemelisin.

Nasıl düşünürsen öyle yaşarsın. Senin odaklanman gereken şey tanışıp tanışamaman değil, sınavların. Her şeyi bi' anda yapmaya çalışırsan beynin error verir bir şey yapamazsın. Her şey sırayla dostum. :)
Ama olmuyor hocam . Sınava 2 ay kaldı . Ama kız aklımdan çıkmıyor .

Geri
Yukarı