Şeytan ile anlaşma

Kedilerime, cicişlerime karışmayın. Kurban etmeyin ayol.. Yav ben satanistim.. Onları bilmeden yaftalıyorlar. Yav arkada ölen insanların da sorumlusu biziz. Satanistler melektir. O yüzden her yerde insanlar kelektir..
Konu dışı: Kapitalizm olmasaydı bu mesajı yazıyor olamazdım. Bu mesajı okumak için baktığınız ekran ve oturduğunuz koltukta olmazdı.
Kapitalizm olmasaydı, ben şu an plasmam'la uçuşa geçip kanatlanıyordum.. 1,5 KG beynimle kendi yaratımımı gerçekleştiriyordum.. Yalansınız..

Anladıysam arap olayım?
Sana reçete olarak; Plazma nedir araştır.. Psişik yetenkler neden insanlar gizleniyor, neden epifiz bezleri florurle kireçlendirilip ilahi sistemden kopartılıyoruz.. Araştır bunları..

Taparsın sonra kapitalizme..

Tabii seni etkilemeyecek başlıklar da olacak.. Sen kendine filtre hazırla, ordan buradan kopar parça..
Bana çıkıp dönence var dersen, bunlar dönencedendir.. Her şey eskisi gibi olacak, düzelecek, sonra tekrar bozulacak dersen eğer.. Seni ayakta alkışlarım.. Her şey bu kötürümden payını alacak.

Taparsın sonra kapitalizme..
Tapmıyorum ama onun gibi bir şey. 😁

Hangi plazma? Maddenin hali olan plazma mı? Kan plazması mı?

Psişik yetenkler neden insanlar gizleniyor,
Çünkü yok.

Plazma nedir araştır.. Psişik yetenkler neden insanlar gizleniyor, neden epifiz bezleri florurle kireçlendirilip ilahi sistemden kopartılıyoruz..
Evet dünya düz, darpa deprem makinesi icat etti, uçaklardan bize zehir atıyorlar, corona bir operasyon, aşı olmayın, ip yok...(!)

@Elementor Affınıza sığınarak, siz kelimeleri kağıda yazıp bir torbaya attıktan sonra rastgele 5-10 tanesini çekerek mi cümlelerinizi belirliyorsunuz? Mesajlarınızın daldan dala bir hali mevcut.
Bilgiler ne kadar fazlaysa, karmaşık hal alması o kadar kaçınılmazdır. Saatlerce oturup bildiklerimi sana tek tek yazacak halim yok ya.. Aynı şekil sen de kısa birikiminle mutlu yaşamaya devam et ;)
Tapmıyorum ama onun gibi bir şey. 😁

Hangi plazma? Maddenin hali olan plazma mı? Kan plazması mı?

Çünkü yok.

Evet dünya düz, darpa deprem makinesi icat etti, uçaklardan bize zehir atıyorlar, corona bir operasyon, aşı olmayın, ip yok...(!)
Güle güle sana, yolun açık olsun..

Bilgiler ne kadar fazlaysa, karmaşık hal alması o kadar kaçınılmazdır. Saatlerce oturup bildiklerimi sana tek tek yazacak halim yok ya.. Aynı şekil sen de kısa birikiminle mutlu yaşamaya devam et ;)

Güle güle sana, yolun açık olsun..
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Doğru olma ihtimali var fakat inanmıyorum, inananlara saygım sonsuz.

Büyük bir inanan kısmı var hatta size 2 örnek sunayım;

Eminem çoğu şarkısında ününün şeytana borçlu olduğunu fakat bundan pişman olduğunu söyler.

Massaka "katliam 4" projesinde "şeytana ruhumu satmıştım geri aldım! ( zorla geri aldım )" tarzı bir cümlede bulunmuştu.
Çoğu şarkıda bu tarz atıflarda bulunulur. Daha ilgi çekicidir. İçine bir şeyler gizlemek bir PR çalışmasından ötesi değil bence.

Geri
Yukarı