Seyyar Elektrikçileri İhbar Etmek

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@LionelMaradona Mesajiniz forum uslubuna aykiri. Bu nedenle siliyorum. Ustelik arkadasin mesajini carpitmaya calisan da sizsiniz. Bu konudaki fikrinizin yanlisligini da kabul etmis durumdasiniz. Bunu kendiniz yazdiniz. Bu tur bir tavir takinmaniz etik degerlere pek uygun degil.
O

Odaya kayitli olmasi gerekmiyor sikayet etmeniz icin. Eger is yapmak icin ehliyeti yoksa ve vergi vermiyorsa sikayette bulunabilirsiniz.
Aradım bize mail atın dedi. Gidip tutanak tutarız dedi.

@LionelMaradona Mesajiniz forum uslubuna aykiri. Bu nedenle siliyorum. Ustelik arkadasin mesajini carpitmaya calisan da sizsiniz. Bu konudaki fikrinizin yanlisligini da kabul etmis durumdasiniz. Bunu kendiniz yazdiniz. Bu tur bir tavir takinmaniz etik degerlere pek uygun degil.

Odaya kayitli olmasi gerekmiyor sikayet etmeniz icin. Eger is yapmak icin ehliyeti yoksa ve vergi vermiyorsa sikayette bulunabilirsiniz.

Yanlış üslup nedeniyle beni cezalandırdınız! Kendi yazdıklarınıza göz atıp yazım yanlışı yaptığınızı fark etmenizi umuyorum ve aynı zamanda gereken uyarıyı almanız için "rapor" seçeneğini kullandığımı belirtmek istiyorum.

Umarım Technopat sosyal moderatör ekibi üye güvenini boşa çıkarmaz. Bize olduğu gibi kendi ekibinden herhangi birine de kural ihlali gerekçesiyle gereken uyarıyı yapar.

@@LionelMaradona Yazim kuralları hatasi her zaman olasi bir durum. Moderator de olsa raporlamaniz normal. Bu yine de arkadasin mesajina olmadik yorumlar atip sonra insanlara arkadasin mesajini kirletmeyin gibi absurt bir yorum yapmanizi hakli cikarmaz.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı