Seyyar satıcılık yapmak

Apo 42

Decapat
Daha fazla  
Konya'da Seyyar satıcılık yapmak istiyorum satacağım şey de kültürel değer arz ediyor. Şimdi belediye başkanıyla aslında bağlantım var. Sizce izin alayım mı, kazandığım paradan keserler mi, keserlerse ne kadar keserler, aylık ne kadar ücret ödemem gerekir belediyeye? Yoksa izin falan almadan yapıştırıyım mı? Zabıta yakalarsa çok sıkıntı yapar mı ve mallarıma falan el koyar mı? Çok büyük bir tezgahım yok küçük zamandan tasarruf için :) Eeee ne diyorsunuz bilgisi olanlar bir yardım etsin.

Hocam ne olursa olsun izin alın. Maalesef günümüzde yaşınız kaç olursa olsun Zabıtalar tezgahları kaldırtabiliyor. Öbür söylediklerin hakkında çok bilgim yok.

Konya'da şeyar satıcılık yapmak istiyorum satacağım şey de kültürel değer arz ediyor. Şimdi belediye başkanıyla aslında bağlantım var. Sizce izin alayım mı, kazandığım paradan keserler mi, keserlerse ne kadar keserler, aylık ne kadar ücret ödemem gerekir belediyeye? Yoksa izin falan almadan yapıştırıyım mı? Zabıta yakalarsa çok sıkıntı yapar mı ve mallarıma falan el koyar mı? Çok büyük bir tezgahım yok küçük zamandan tasarruf için :) eeee ne diyorsunuz bilgisi olanlar bir yardım etsin.

Yakalarsalar onlarda sana yapıştırır elinde olan her şeyden olursun. İzin al sen.

Tanıdık ise söyle durumunuza göre aylık bir miktar alırlar satışınızı takip edecek halleri yokya.
Atıyorum günde 300TL kazandın sende de 100TL kazandım adam nereden bilecek ne kadar kazandın.

Yeni konular

Geri
Yukarı