İnceleme Sharkoon Rush ER3

Hocam Dolby ile kullanacağım kulaklığı o biraz artırır sesi.

Siz çağ atlamışsınız hocam 9 yıllık kulaklıkla şimdinin kulaklığını mı karşılaştırıyorsunuz? Ben evde Sanal 7.1 olan JD 720 kullanıyorum internet kafede de HyperX Cloud II kullandım öyle aham şaham aradaki fiyat farkına değecek bir fark göremedim.Tabii illaki fark var fakat parasına değecek bir fark değil yani 7.1 hiçbir etki etmiyor neredeyse.

8-9 Yıl kullandığım bir kulaklık olduğunu dile getiriyorum. Yani 9 yıllık bir kulaklık olsa da, o model kulaklığın da gelişme durumu var. Dolayısıyla burada bahsedilen konu ile sizin anlattığınız konu, genellikle 7.1 e alışıp fark olmamasını savunan insanlar anlatıyor. Ben de tecrübeme ve kulaklarımın, o kulaklığı kullanırken var olan farkı dile getirdim. İsteyen inanır, isteyen inanmaz banane. Ben birisine sırf inansın diye birçok çaba sarf edemem. Ben kalkıp "Siz yalan söylüyorsunuz, aslında ben doğruyum." gibi bir cümle veya kelimeler kullanmadım. Tamamen kendi görüşümü söyledim.

Ben bu kulaklığı beğenmedim. Ses aşırı boğuk geliyor.

Eveet güzel bir konu eline sağlık kulaklık parasına bakılırsa iyi ve kaliteli sesi de fena değil.

Şu 7.1 tartışması için de bir konu açacağım buraya da atarım.

Logitech Z33 ve Gamepower Medusa ile ses normal yalnız.

Z333 hoparlör ve ses kalitesi iyi olan bir hoparlör.

Diğer yandan ise Medusa sesi USB üzerinden aldığından filtreleme yaparak alıyor bu yüzden yine böyle bir sorun olmaz.

Bakarsanız Z333 100₺'lik bir hoparlör de değil.

Tahminimde herhangi bir USB'li ses kartı ile boğukluk gidecektir. Veyahut alın Dolby Atmos tüm jaklı ürünlere EQ ayarı sunuyor bunun ile kulaklığa EQ yaparak daha net ve temiz bir ses elde edebilir veya equalizer apo indirip bu işi daha detaylı şekilde ücretiz olarak halledersiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…