Sharkoon shP650 V2 alınır mı?

A69E4458-6BA4-46FE-BADB-7A3943886486.jpeg

Bu hazır sistemi almayı düşünüyorum.
İşlemci R5 3500X
RAM'ler 8x2 3200
Ekran kartı RX 5600XT Pulse
SSD 480GB OCZ TR200
Kasa Sharkoon TG4
Ve PSU olarak bu PSU düşünüyorum.

Diğer parçaların iyi olduğunu biliyorum. Ama bu PSU'yu pek bilmiyorum. İyi diyenler de var kötü diyenler de.

Alınır. Sistemimde kullanıyorum. Ses problemi falan yok. Sadece güç kaynağı alacak olsam bu modeli tercih etmezdim ama bende hazır sistem topladım ve mecburi olarak bu PSU'yu aldım. Ses problemi yok, elektrik faturasında herhangi bir şişme vs. yok. Uzun vadede ne olur bilmiyorum ama hazır sistemde gayet alınabilir bence. Alınmaz demenin biraz ezbere bir cevap olduğunu düşünüyorum. Aynı zamanda markayı araştırdığında, markanın merdiven altı bir marka olmadığını, iyi bir alman üreticisi tarafından üretildiğini, malzeme kalitesinin iyi olduğunu ve zamanında Corsair içinde üretim yaptığını görebilirsin.

Tg4 monte ederken Anakart güç girişi ya ekran kartının altından yada arkadan dolaşacaksaniz Anakart montesinin sadece mouse / klavye PS girişlerinin oradan vida atip biraz uğraş ile tam karşısından geçirmek lazım... Dediğim gibi 1000 tane bundan sattik geri dönüş 2/3 arası sesten... Ki monte ederken PSU kasaya oturtacagnda alt kısımda kalan 4 tane yükseltinin PSU mazgallarindan içeri kaçamadığı na emin ol

Geri
Yukarı