Sherlock Holmes Yayınevi Önerisi

WolreaG

Hectopat
Makaleler
3
Yer
İzmir/Urla
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GT 730, 8 GB RAM, i5-4590
Merhaba arkadaşlar, Sherlock Holmes dünyasının tüm kitaplarını almak istiyorum. Ren yayınlarının kapakları havalı fakat hızlı parçalanıyor diyorlar, kitaplarıma değer veren birisiyim çok sorun olur mu bilemiyorum. Bana tüm kitaplarının bulunduğu bir link atar mısınız? Sherlock Holmes Seti - 5 Kitap Takım - 125x195 Yeni Ebatlı - Bkmkitap Martı Yayınevi'ni öneriyorlardı birçok sitede. Hem indirimde hem de önerilen olduğu için gözüme bunu kestirdim fakat bu sette tüm kitapları var mı bilemiyorum. Sizce hangi yayınevini almalıyım?

Bu yayınevide hoş duruyor fakat 10 kitap çok.

Son düzenleme:
Bende martı yayınevlerinden aldım. Tavsiye ederim hocam kaliteli geldi bana. Eğer uyguna bulursanız bu yayınevinden alabilirsiniz.

Bende martı yayınevlerinden aldım. Tavsiye ederim hocam kaliteli geldi bana. Eğer uyguna bulursanız bu yayınevinden alabilirsiniz.
Hocam peki bu 5 kitabı olan halini mi aldınız? Şuan 300 TL den 150 TL ye indi indirimdeyken almayı düşünüyorum.

Hocam bana hediye geldi ne kadara aldılar benim de haberim yok.Fakat fiyatı iyi düşmüş buradan almanızı öneririm.
Teşekkür ederim. Yanlış anlamayın lafım size değil fakat bu serinin gerçeğini kimse bilmiyor :D Burada 2 konu açtım bu kitapla ilgili ve çok konu okudum fakat kimse bilmiyor :D Teşekkürler tekrardan iyi sosyaller. :)

Teşekkür ederim. Yanlış anlamayın lafım size değil fakat bu serinin gerçeğini kimse bilmiyor :D burada 2 konu açtım bu kitapla ilgili ve çok konu okudum fakat kimse bilmiyor :D teşekkürler tekrardan iyi sosyaller. :)

Sherlock Holmes en sevdiğim roman serisidir. İlk kitabı bayağı etkilemişti beni. Seveceğinizi düşünüyorum.

Geri
Yukarı