Sherlock Holmes Yayınevi Önerisi

MysticVezonTR

Kilopat
Ren Kitap'ın yayınlamış olduğu Sherlock Holmes: Suç Uyanıyor adlı kitabı okudum ve çok beğendim. Ancak internete baktığımda başka yayınevlerinin de kitapları varmış. Ama sorun şu ki her yayınevinin çıkardığı kitaplardaki bölümler farklı farklı kitaplarda. Mesela benim okuduğum ilk kitaptaki hikayeler başka yayınevlerinin 2. , 3. vs. kitaplarının arasında karmaşık bir şekilde. Sizin önerdiğiniz yayınevi var mıdır arkadaşlar?
Bu arada arkadaşlar teker teker de alabilirim, set şeklinde de veya bütün hikayeleri toplamış oldukları kitabı da alabilirim ama çok kalın olması taşıması açısından zor olabilir gibi.

Burada indirime girmiş yayınevini bilmem vakat fiyatı uygun olduğu için paylaştım.

Ben sherlock serisini bu siteden almıştım . Hatta dnr 'da bulamadığım bir yayınevinin kitabını iki nokta yayınlarıydı galiba iletişime geçmiştim. Özel olarak temin edip yollamışlardı. Bir görüşebilirsiniz bence.. https://www.kitapvadisi.com.tr
Güzel miydi? Ben de almayı düşünüyorum ama hiçbir şeyi kaçırmak istemiyorum. Ve güzel olsun istiyorum.

Geri
Yukarı