"ShitPost"'lar niçin çekiliyor?

• Konuyu başlatan ncl
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 23
  • Görüntüleme 2B
Hocam eski halini buldum o daha derli topluda paylaşmasam mı diye düşünüyorum :D Fazlasıyla shitpost ve kara mizahın yanında komik olmayan ve fazlasıyla siyasi liderlere gönderme yapan görseller var. Başım yansım istemem :)
Hocam aramizda olan seyler aramizda kalmak zorunda. Konu zəncigøtse herseyi yaparim.

Hocam aramizda olan seyler aramizda kalmak zorunda. Konu zəncigøtse herseyi yaparim.
Konu sadece ondan ibaret değil :) İnternete düşen şey internette kalır mantığı ile ben buraya linki attığım anda geri dönüşü olmayan şeyler yaşanacağı için atmamak daha doğru olacaktır.

Konu sadece ondan ibaret değil :) İnternete düşen şey internette kalır mantığı ile ben buraya linki attığım anda geri dönüşü olmayan şeyler yaşanacağı için atmamak daha doğru olacaktır.
Sizin karariniz hocam. Kafaniza silah dayayacak degiliz herhalde :).

Konu sadece ondan ibaret değil :) internete düşen şey internette kalır mantığı ile ben buraya linki attığım anda geri dönüşü olmayan şeyler yaşanacağı için atmamak daha doğru olacaktır.

Keşke özel iletişim bilgisi vermek yasak olmasa bu gibi durumlar için. En basitinden belki buraya atmanızda bile sıkıntı olabilir eğer içinde +18 görselli mizahlar vs. şeyler varsa.

Yeni konular

Geri
Yukarı