Sierra USB'den Boot Sorunu

rooot

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Dual boot sistem yapmaya çalışıyorum. Windows 10'un yanına macOS sierra 10.12.6 kurmayı deniyorum. Bu konudaki imaj'dan yararlandım:

macOS sierra 10.12.6 claus Win32 image writer ile de USB'ye yazdım. Ancak USB'yi takıp boot ekranından seçtiğim zaman direktmen Windows açılıyor. Paragon partition manager ile de disklerimi hazırladım.

Hazırlanan disk ve USB fotoğrafı:

Adsız.png

Sistem bilgisi:
  • Core 2 Q6600
  • AMD Radeon X1550
  • İntel DP965LT
  • SAMSUNG AHCI/IDE destekli HDD
USB Fotoğrafı:

22.png

Son düzenleyen: Moderatör:
USB'den boot edince Clover ekranı geliyor mu ?

Hayır hiç bir yükleme ekranı gelmeden direkt Windows açılıyor. 2, 3 farklı imaj dosyası indirdim, hepsinde aynısı oluyor. En son sizin yayınladığınız imajı indirdim. Ondada olmadı. Şu an USB'de sizin yayınladığınız imaj yazılı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ayrıca Anakart modelin nedir ? HDMI desteği var mı sisteminin ?

Anakartım İNTEL DP965LT sistemin hdmı desteği yok sanıyorum çünkü anakart eski ve onboard görüntüye bile müsade etmiyor radeon x1550'de görüntü almak için kullanılan çok düşük seviyeli bir kart olduğundan hdmı desteği yok sıkıntı sierra ile ilgili olabilirmi eski sürümlerde çalışması mümkünmü boot edilebilirmi eski sürümler yani birde anakart en son bios sürümüne günceldir 2009'du sanırım son sürümü

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı