Sierra USB'den Boot Sorunu

Monitörde HDMI olması gerekli. Ama siz genede deneyin.

Yardımlarınız için teşekkürler. Sanırım Windows ile devam etmek zorundayım. Linux'ta adobe desteği olsaymış iyi olurdu. Windows'da işlemcim 65 75 derece arası iken Linux'da 40 45 derecelerde oluyor. Windows'da işlem yapmaya kalkıştığımda en basiti photoshop'ta 75 80 dereceleri görüyor, uzun süreli işlemlerdede 90 derece oluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben DVI bağlantısı ile macOS Sierra 10.12 kurdum ve monitörde HDMI girişi de yok. İlla HDMI şart koşulduğunu bilmiyorum. Siz yine de şansınızı deneyin.
Başka USB ile denediniz mi? Merak için mi macOS'a geçiyorsunuz? Isı sorununu macOS çözmez. Siz termal macun yenilemesi yapın.

IMG_20171031_160846-2976x1680.jpg

Ben DVI bağlantısı ile macOS Sierra 10.12 kurdum ve monitörde HDMI girişi de yok. İlla HDMI şart koşulduğunu bilmiyorum. Siz yine de şansınızı deneyin.

Başka USB ile denediniz mi? Merak için mi macOS'a geçiyorsunuz? Isı sorununu macOS çözmez. Siz termal macun yenilemesi yapın.

Eki Görüntüle 266567

Hayır. macOS güzel ve farklı şeyler denemek istiyorum, o bakımdan sisteminizi yazabilir misiniz ? Ben USB ile Windows ve Linux yükleyebiliyorum ancak macOS yüklemeye çalıştığımda kurulum ekranı gelmiyor. Direk ne yüklüyse ona atıyor.

Sistemim;
  • İ3 6098P
  • GTX 1050 2 GB O.C
  • 8 GB 2133 MHz
  • 600 W Cooler Master +80 Bronze PSU
  • MSI H110 Pro
  • 1 TB WD Blue HDD + 500 GB WD Green (macOS WD Green'e kurulu)
Her şeyi doğru yaptığınızdan emin misiniz? BIOS'tan gerekli ayarları yapmak lazım.

@Silinen üye HDMI olmayan sistemlerde genelde sorun yaşanıyor. Sen zaten ekran kartını daha tanıtamamışsın bile.
Konu sahibi daha öncedende size bildirdim. İmaj inerken veya USB'de sorun olabilir. Ayrıca ekran kartında yok. Öncelikle sistemi güncelleyin.

@Silinen üye HDMI olmayan sistemlerde genelde sorun yaşanıyor. Sen zaten ekran kartını daha tanıtamamışsın bile.
Konu sahibi daha öncedende size bildirdim. İmaj inerken veya USB'de sorun olabilir. Ayrıca ekran kartında yok. Öncelikle sistemi güncelleyin.
Evet bile isteye ekran kartını tanıtmamamıştım çünkü ihtiyaç duymadım. Bahsetmeyi unuttum kusura bakmayın.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı