Sıfır iPhone 11 vs EasyCep iPhone 11 Pro

İphone 11 artık bence para tuzağı 12.700e aldım gerçekten kazıklandığımı düşünüyorum.
Sıfır olarak uygun fiyatlı IOS işletim sistemli tek alternatif SE 3. O da sadece işlemciden ibaret. Kendim SE 2 kullanıyorum uyguna aldığım için pek fazla beklentim yok zaten stabil performansı benim için yeterli. Ama yükseltecek olsam asla SE 3 almam. Bence 11 tercihi kötü bir tercih değil.

Sıfır olarak uygun fiyatlı IOS işletim sistemli tek alternatif SE 3. O da sadece işlemciden ibaret. Kendim SE 2 kullanıyorum uyguna aldığım için pek fazla beklentim yok zaten stabil performansı benim için yeterli. Ama yükseltecek olsam asla SE 3 almam. Bence 11 tercihi kötü bir tercih değil.

Valla hocam 10k bütçem olsun İphone alacak olayım Yenilenmiş 8 Plus alır geçerim.

teşekkür ederim arkadaşlar sıfır iPhone 11 almayı düşünüyorum yorumlarınızdan sonra birde ikinci el piyasasına bakıcağım.

Kayınvalideme telefonu kırıldığı için uygun fiyatlı sadece alo ve whatsapp için kullanacağı bir cihaz lazım oldu bende ekonomi malum bir süredir yenilenmiş cihazlara bakıyordun easycep dahil , sonra hepsiburada yenilenmiş cihaz satışından iphone 6s aldık ihtiyacımıza yettiği için 12 ay garantili 1.800 TL

Kutudan değişim cihazı çıktı yani çiziksiz bataryası sıfır kozmetik olarak mükemmel.

Şuanda iPhone X kullanıyorum artık bana yetmiyor bende bunu satıp iPhone 11 Pro Max alasım var çünkü önceliğim batarya şarj süresi.

İade süren 14 gün bence al dene beğenmezisen iade et.

Easycep Turkcell Hepsiburada yenilenmiş cihaz satıyor ve güzel yanı 12 ay garanti ve fatura. Sokaktan yada sahibinden de alacağın ikinci el telefonlarda ne çıkacağını bilemezsin.

Valla hocam 8 plus güzel telefon ama o paralara değmez bence. Bundan önce X vardı. 8 Plus ile aynı işlemciye sahipler. O işlemci artık bence bir tık yetersiz.

Hocam 15-16k vallaha billaha İphone 11e çok fazla. Elimde duruyor telefon ya yemin ederim para tuzağı bu telefonlar.

Dosya Ekleri

• C6EEC828-A4D9-4F64-BD9A-66D664DB1190.png
    C6EEC828-A4D9-4F64-BD9A-66D664DB1190.png
    135,3 KB · Görüntüleme: 26
Arkadaşlar bu ay içinde iPhone alacağım 11 istiyorum 12'ye bütçem yetmiyor. İnternette EasyCep diye bir yer gördüm yenilenmiş telefon satıyorlarmış. Ankara'daki mağazalarına gidip almayı düşünüyorum. Sizce sıfır iPhone 11 mi almalıyım yoksa yenilenmiş iPhone 11 Pro mu almalıyım? iPhone dışında bir marka almayı düşünmüyorum teşekkürler.

Sıfır iPhone 11 almanı tavsiye ederim. 11 Pro 11'den daha iyi bir cihaz olsa da 11 Pro'nun yenilenmiş olması işte bütün sorun burada. Yenilenmiş cihazlarda yan sanayi parçalar takılıyor. Yenilenmiş cihaz almanı tavsiye etmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı