Çözüldü Sıfır laptop saat ve bölge ekranında kalıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

aliibrahimkinik

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba. Amerika'da yaşıyorum, Amazon'dan sıfır laptop aldım ama henüz emin olmamakla birlikte Windows 11 sanırım kurulu değil, saat ve bölgeyi seçtiğim halde bilgisayarınızı hazırlarken bir sorunla karşılaştık ama güncellemenin bunu çözeceğini düşünüyoruz diyor. Ve internete bağlanın, bilgisayarı fişe takın vs. Diyor ama hepsini yaptım her seferinde aynı hatayı vermeye devam ediyor. Sebebi nedir? Amazon'dan satın alırken Windows kurulu gelsin vs tarzında bir seçenek yoktu, direkt satın aldım. Sizce Windows kurulu olmadığı için mi böyle hata veriyor? Teşekkürler.

Çözüm
Kral benimki AMD, kablosuz sürücülerini indirip deniyorum şimdi, bu arada sen nasıl bir kralsın hocam sağ ol vallahi yardımcı oluyorsun bayağı Instagram'dan ekle hocam beni vallahi bende sana her konuda elimden geldiğince yardımcı olurum Amerika'dayım ama bir şeye ihtiyacın olur vs istediğin zaman yazabilirsin

Senin AMD dediğin işlemci hocam cihazın Wi-Fi sürücüsü Intel'e ait. Eyvallah sorun çözülsün yeter ki. Cansın...
Microsoft'un desteğinde çözümün USB ile kurulum olduğu yazıyor fakat bu son seçenek olmalı.

Hocam bir de bilgisayarı kapatıp açılırken F8 tuşuna basılı tutarak Windows'u güvenli modda başlatmayı dener misiniz? Kurulum sırasında masaüstüne erişebilir misiniz bişmiyorum fakat işe yarayabilir.

Peki USB ile kurulum olacaksa eğer orijinal Windows'un sitesinden satın mı almam gerekiyor? Çünkü orijinal ürün kullanmak istiyorum ama Windows 11 key vs tarzı birçok farklı ürün çıkıyor, hangisini satın almalıyım? ABD için, önerebileceğin bir link var mıdır?

BIOS'a girip ayarları defaulta döndürün sonra kaydedin ve çıkın. Çözüm olur mu bilmiyorum ama denemekten zarar gelmez hocam.
Hocam onu denedim ama maalesef olmadı

Buradan ikinci seçenek olan Windows 11 kurulum medyası olanı seçeceğim ve onu indirip USB'ye sadece atacak mıyım? Yoksa başka bir şey mi yapmalıyım? Ayrıca bu ürün deneme sürümü müdür?

Hayır üçüncü seçenek olan Download Windows 11 Disk Image (ISO) kısmından Windows 11 (multi-Edition ISO) seçtikten sonra size hangi dilde indirmek istediğinizi soruyor. Seçtikten sonra 64-Bit Download'a tıklayın ISO dosyası inmeye başlar.
İndirdiğiniz ISO'yu Rufus ile USB'ye yazdıracaksınız. Buradan bakarak ilerleyebilirsiniz.

Deneme sürümü diye bir şey yok lisanslı / lisanssız var. Sizin aldığınız laptop zaten lisanslı geldiği için sizden ekstra bir key girmenizi istemeyecek.

Hayır üçüncü seçenek olan Download Windows 11 Disk Image (ISO) kısmından Windows 11 (multi-Edition ISO) seçtikten sonra size hangi dilde indirmek istediğinizi soruyor. Seçtikten sonra 64-Bit Download'a tıklayın ISO dosyası inmeye başlar.

Sanırım ondan sonra inen dosyaı USB'ye atacağım ve başka bir şey yapmama gerek kalmıyor değil mi, gerçekten bilgim yok kusura bakmayın sizi sıkmak istemem o yüzden soruyorum

Ne sıkması hocam est. Mesajı güncelledim.
Çook teşekkür ederim hocam çok sağolun zaman ayırdığınız için deneyeceğim ve tekrar dönüş yapacağım 🙏

Ne sıkması hocam est. Mesajı güncelledim.

Hocam tekrardan selam, USB ile Windows 11 kurdum fakat Wi-Fi simgesi görünmüyor, bunu nasıl çözebilirim? İnternete bağlanamıyorum çünkü Wi-Fi'yi açacak butonu bulamadım

Son düzenleme:
Çook teşekkür ederim hocam çok sağolun zaman ayırdığınız için deneyeceğim ve tekrar dönüş yapacağım 🙏

Hocam tekrardan selam, USB ile Windows 11 kurdum fakat Wi-Fi simgesi görünmüyor, bunu nasıl çözebilirim? İnternete bağlanamıyorum çünkü Wi-Fi'yi açacak butonu bulamadım
Windows Update tüm güncellemeleri bitirdi mi hocam?

Yeni konular

Geri
Yukarı