Sıfır Laptopta 6 saat çalışmış SSD normal mi?

Merhaba yeni Gigabyte laptop aldım. İlk önce diskinfo indirdim. Çalışma saati 7, çalıştırılma sayısı 74 yazıyor. ⁸normal midir acaba? Başka bir test yapmam gerekiyor mu?
@T129Atak
Hocam bende de iGPU modunda ekranı 60 Hertz'e çekince ekranın yarısı siyah oluyor sizde de bu soeun var mı scaba.

Aynı sorunla ben de karşılaştım. Ama iGPU modu nedir bilmiyorum. Sadece 60Hz e çektim yarışı siyah oldu. Çözüm bulabildiniz mi? Diğer mod nedir?

iGPU işlemcinin ekran kartını kullanıyor dGPU NVIDIA ekran kartını kullanıyor Gigabyte Control Center'da bu seçenek var ben temiz format attım Gigabyte'ın sitesindeki driverları indirip denedim yine de çözülmedi ben şu şekilde bir çözüm buldum güç ayarlarından uyku tuşuna basınca ekranı kaptsını seçin sonrs FN+F1 yapınca sadece mouse ile hareket ettirince açılıcaktır böylece Windows'u kapatmadan ekranı kapat aç yapabileceksin ekranı kapat aç yapınca düzeliyor sorun.

Dosya Ekleri

• 20211003_021611.jpg
    20211003_021611.jpg
    78 KB · Görüntüleme: 78
iGPU işlemcinin ekran kartını kullanıyor dGPU NVIDIA ekran kartını kullanıyor Gigabyte Control Center'da bu seçenek var ben temiz format attım Gigabyte'ın sitesindeki driverları indirip denedim yine de çözülmedi ben şu şekilde bir çözüm buldum güç ayarlarından uyku tuşuna basınca ekranı kaptsını seçin sonrs FN+F1 yapınca sadece mouse ile hareket ettirince açılıcaktır böylece Windows'u kapatmadan ekranı kapat aç yapabileceksin ekranı kapat aç yapınca düzeliyor sorun.
Şey soracaktım. Klavye ışıklarını nasıl bu şekil yaptınız?

Şey soracaktım. Klavye ışıklarını nasıl bu şekil yaptınız?

Control Center da Fusion var oradan siz üründeki bu sorundan rahatsız mısınız iade ya da değişime başvurmayı düşünüyor musunuz?
Aslında bilgisayarı çok sevdim ama bu sorun ileride daha da büyüme riskinede girmek istemiyorum siz ne düşünüyor sunuz.
Aynı sorunla ben de karşılaştım. Ama iGPU modu nedir bilmiyorum. Sadece 60Hz e çektim yarışı siyah oldu. Çözüm bulabildiniz mi? Diğer mod nedir?

Hocam siz değişim talebinde bulunmayı düşünüyor musunuz ben bulunacağım.

Son düzenleme:
Control Center da Fusion var oradan siz üründeki bu sorundan rahatsız mısınız iade ya da değişime başvurmayı düşünüyor musunuz?
Aslında bilgisayarı çok sevdim ama bu sorun ileride daha da büyüme riskinede girmek istemiyorum siz ne düşünüyor sunuz.

Hocam siz değişim talebinde bulunmayı düşünüyor musunuz ben bulunacağım.

Hocam şu an okulum var. Siz gönderdiniz sanırım. Size ne diyeceklerine bağlı olarak gönderebilirim. Siz İtopya'ya mi yolladiniz? Direk servise mi?

Hocam şu an okulum var. Siz gönderdiniz sanırım. Size ne diyeceklerine bağlı olarak gönderebilirim. Siz İtopya'ya mi yolladiniz? Direk servise mi?

İtopya'ya götürdüm hocam onlarda direkt servisede gönderebilirsiniz dedi ama İtopya'ya göndermenizi tavsiye ederim onlar göndersin servise eğer ürünü alalı 14 günü geçtiyse kullanmaya devam edin hiç 60 Hertz'e alıp denemeyin bile müsait olduğunuz bir tatil zamanınızda gidip İtopya'ya verin tüm kutularıyla birlikte kağıda bu sorunu yazın ve herhangi bir donanımsal değişime ve fiziksel müdahalelere izin vermediğinizi değişim talep ettiğinizi not edin İtopya'daki yetkili teknik servisin bizden izin almadan donanımsal parçalara müdahale edemeyeceğini değiştiremeyeceğini söyledi 6 ay içerisinde ürünü gönderme hakkınız var dedi.

Yeni konular

Geri
Yukarı