Yeni laptopta 25 saat çalışma süresi normal mi?

VUlexx

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, gecen gun Hepsiburada'dan yeni bir laptop aldım ve calısma suresine baktım 25 saatmiş. Sizce bu değer normal mi?

Test ettiysen normaldir batarya kapasitesi yüksektir. Test etmediysen biraz uçuk söylüyorlar oyun falan oynarsan bu süre içerisinde daha da kısalacaktır.

Merhaba arkadaşlar, gecen gun Hepsiburada'dan yeni bir laptop aldım ve calısma suresine baktım 25 saatmiş. Sizce bu değer normal mi?
bilgisayarı kapatma tuşuna basmadan önce shift tuşuna basılı tutarak kapatırsan bilgisayar kendisi tamamen kapatıyor haberin olsun. Ayrıca benim bilgsayarım laptop olmasına rağmen bu yaz 32 gün açık kalmıştı

bilgisayarı kapatma tuşuna basmadan önce shift tuşuna basılı tutarak kapatırsan bilgisayar kendisi tamamen kapatıyor haberin olsun. Ayrıca benim bilgsayarım laptop olmasına rağmen bu yaz 32 gün açık kalmıştı
bilgisayarı yeni aldım 5 saati cıkar win kurulumu felan 20 saat lullanılmıs laptop iade ürün olma ihtimalı varmı acaba o aklıma takıldı benim bildiğim test aşaması en fazla 7 8 saat

Geri
Yukarı