Sıfır M2 Air cihazda hatalı klavye

• Konuyu başlatan jxorz
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 12
  • Görüntüleme 702
Arayıp değişim işlemlerini başlatacağım. Teşekkürler. 🙂

İade işlemlerini başlattık. 2 gün içerisinde TNT kargo tarafıma ulaşacak ve randevu oluşturacak. Akabinde ürün Apple'a gidecek ve 3 iş günü içerisinde incelenip iade onayı verilecek. İade onayından sonra konfigüre ürün Çin'de üretilip tarafıma gönderilecek. Gümrükleme sürecinden sonra da teslim edilecek. Bir ay boyunca bilgisayarsız kalacağım ama 50 bin lira verdiğim üründe nokta kusuru kabul edemem. Bu bağlamda iyi bir tercih yaptığımı düşünmekteyim.

Ürünü çevrimiçi Apple Store üzerinden aldığım için sürecin hızlı olacağından bahsettiler. Gelen üründe de koşulsuz şartsız 14 gün içerisinde değişim ve iadenin devam ettiğini söylediler. Üç kere değişim şansımız varmış. Üç kere değişimden sonra yine memnun olmazsak iade hakkımız devam ediyormuş.

Kısaca Apple son derece yardımcı oldu. Süreçten genel olarak memnunum. Bir Amerika'lı gibi bu cihaza 1500-2000 birime alsaydım muhtemelen bu üretim hatasıyla uğraşmazdım ancak Türkiye'de durum böyle değil.

Tüm fikir beyan eden, yardımcı olan Technopat ailesine teşekkür ederim.
Bilgiler icin tesekkurler, yeni cihaziniz da hayirli olsun.

Bu arada renk değişimi için ayrıca danıştım. Değişim işlemlerinde mümkün olmadığını belirttiler. Uzay grisi rengini gümüş ile değiştirecektim. Olsun, sıkıntı yok.

Cihazımın sökülmesini açıkçası istemiyorum. Değişim olacağından nasıl emin olabilirim?

24GB/1TB konfigürasyona sahibim. 2 Eylül sipariş, 30 Eylül teslim. Son derece memnundum bu klavye detayını görene kadar.🥲
Ne için kullanıyorsun hocam bu kadar yüksek özellikleri

Yeni konular

Geri
Yukarı