Sıfır PS4 Pro nereden bulabilirim?

Kanka Şura var bu adamları biliyor musun güvenilir mi internetten sipariş edeceğim instegramda 50k takipçileri var bayağı satış yapıyorlar ama benim anne babayı nasıl ikna ederim bilmiyorum sence güvenliri mi?
Bir de TV 4K PS4 Slim olur mu ki yani çözünürlükte sorun yaşar mıyım kötü görüntü olur mu?

Şimdi ben liseye gidiyorum üniversiteye gidene kadar oyun ihtiyacımı görsün yeter hikayeli oyun oynarım FIFA falan takılırım arada yani onun için isitiyorum ama PS bile olmuş 5bin TL ne yaparsın ilk okuldan beridir PC toplamaya PS almaya çalışırım.
Slim bu para etmez. Esnaftan alma normal insanlardan al.

Güzel cihaz ama oyunları alabilene ve PS Plus kullanabilene. Yerinizde olsam PS4 ya da PS4 Pro almam, PS5 satın almaya çalışırım. Xbox Series S gibi bir cihazda aklınızın bir kenarında bulunsun.

PS4 2. el detaylı araştırın. Detaylı araştırmadan almayın. Sonrasında pişman olabilirsiniz. Slim için o para şu vakitte bile verilmez.

Xbox Series S alın hocam artı olarak Game Pass ile yüzlerce oyunu oynarsınız.

PS4 exclusive oynamak için alınacakmış.
PS4 Slim ile donanımları ayın PS4 Slim fat kasaya göre daha yeni oldu için ısınma problemi olmuyor yanlış biliyorsunuz.

Arkadaşım sıkıntı yaşamıştı, performansından da memnun olmadığını belirtip parası yetince Pro'ya geçti, doğrudur.

Yeni konular

Geri
Yukarı