Sıfır RX 6700 XT sistem WattMan hatası verir mi?

Sebebe ihtiyacı var, 6000 serisinde %70-80 ihtimalle RAM'ya da PSU'dan oluyor WHQL sürücü kullandıkça sorun ihtimali çok düşük.
Sorun ihtimali çok düşük filan değil sana whql kullanırken yaşadığım sorunlardan bazılarını söyleyeyim hatta az önce yeni bir hata çıktı başıma. (yt video izlerken ekran gidiyor birkaç saniye, ae plugin kurarken %90 wattman veriyor, oyun oynarken donma oluyor bazen. Birde bu ekran kartı 2k oyunlar için ideal deniliyor ama bence aşırı yanlış 1080p için güzel bir ekran kartı çünkü çok drop yiyor fps değerleri çok tuhaf 400 fps alıyorsun misal bir anda 260-300 düşüyor oyun tadın tamamen kaçıyor o zaman

Sorun ihtimali çok düşük filan değil sana whql kullanırken yaşadığım sorunlardan bazılarını söyleyeyim hatta az önce yeni bir hata çıktı başıma. (yt video izlerken ekran gidiyor birkaç saniye, ae plugin kurarken %90 wattman veriyor, oyun oynarken donma oluyor bazen. Birde bu ekran kartı 2k oyunlar için ideal deniliyor ama bence aşırı yanlış 1080p için güzel bir ekran kartı çünkü çok drop yiyor fps değerleri çok tuhaf 400 fps alıyorsun misal bir anda 260-300 düşüyor oyun tadın tamamen kaçıyor o zaman
Rx 6650 xt'li sistemim var, 1 yıl oldu ve daha hiç bir hatayla karşılaşmadım

Arkadaşlar merhaba. 2 gün önce bu bilgisayarı aldım: pc linki biraz araştırma yaptım birkaç kişi eskiden bu kartta olmasa bile tam bulamadım WattMan yaşamış çökme renk sorunları gibi. Gerçekten çok korkuyorum param boşuna mı gitti? Bu bilgisayarda 1080p ayarlarda RDR2 Warzone 2.0 Escape from Tarkov sons of the forrest gibi oyunları high Ultra ayarlarda oynamak istiyorum. Oynatır mı sorunsuz ve WattMan sorunu çıkarır mı? Yarın teslim alacağım teslim almadan iade edeyim sorun olur ise.

2 ay önce 6600 aldım hiç hata ile karsılasmadım.

1 yıldır R5 5600 ve RX 6700XT XFX ekran kartı kullanıyorum RDR2 NFS Heat gibi oyunlarda Full ayarlarda bir sorun ile karşılaşmadım.

Merhaba öncellikle hiçbirşeyin kesin garantisini bilemeyiz ama benim bildiğim 500 serisinde daha çok WattMan hatası var. RX 6000 serisindede bu hatanın olasılığı yok denilecek kadar azaltılmış yani evet var ama çok ve çok az belki hiç yaşamazsın AMD ekran kartları kumar gibidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı