Sıfır toplanan sisteme görüntü gelmiyor

Benim bildiğim ve yanlış bilmiyorsam BIOS'u açan tuşa basmazsan açılmaz.

Açılır ekrana yazı gelir açılmasa bile örneğin F2 BIOS mode boot ayarı için işte şu tuş falan diye.

Windows olmadan da BIOS açılır demek istemiş.

Açılır ekrana yazı gelir açılmasa bile örneğin F2 BIOS mode boot ayarı için işte şu tuş falan diye.

Bunu demek istemiştim.

-Power tuşuna basınca kasa çalışıyor mu?
-Monitörde No signal yazması kasaya bağlanabildiği anlamına gelmez bazı monitörler sadece prize takınca No signal ibaresinde kalıyor ekran
-Kasadan monitöre bağladığın HDMI veya DP kablosunda sıkıntı olabilir başka kabloyla dene
-Ekran kartının başka slotundan bağlamayı dene veya monitörün başka slotuna tak kabloyu öyle dene
-Ramler sıkıntılı olabilir yanlışlık varsa ramlerden kaynaklı PC hiç açılmaz kontrol et
-DP kablosuyla bağlıyorsan bir de HDMI kablosuyla dene
Evet çalışıyor kasada hiç bir sıkıntı yok gibi benim monitörde prize takınca no signal çıkıyo ekranda 1-2 saniye sonra gidiyo ayni şekilde kasaya bagliyincada bir şey değişmiyor no signal 1-2 saniyeliğine geliyo ve gidiyo kablolarını bugün bilgisayarcıdan sıfır paketinden aldım taktım ekran kartının başka slotu bulunmuyor ramleri de denedim birini çıkartım diğer tarafa tak çıkar falan baya denedim vga kablosu ile bağlıyorum dönüştürücü ile kullanıyorum hdmı a dönüştürüyorum vga yı

Evet çalışıyor kasada hiç bir sıkıntı yok gibi benim monitörde prize takınca no signal çıkıyo ekranda 1-2 saniye sonra gidiyo ayni şekilde kasaya bagliyincada bir şey değişmiyor no signal 1-2 saniyeliğine geliyo ve gidiyo kablolarını bugün bilgisayarcıdan sıfır paketinden aldım taktım ekran kartının başka slotu bulunmuyor ramleri de denedim birini çıkartım diğer tarafa tak çıkar falan baya denedim vga kablosu ile bağlıyorum dönüştürücü ile kullanıyorum hdmı a dönüştürüyorum vga yı
Dönüştürücüde sıkıntı olabilir. Eğer sadece HDMI kablonuz varsa evdeki televizyona falan bağlamayı deneyin bakalım monitör veya dönüştürücü mü sıkıntılı öğrenelim.

Dönüştürücüde sıkıntı olabilir. Eğer sadece HDMI kablonuz varsa evdeki televizyona falan bağlamayı deneyin bakalım monitör veya dönüştürücü mü sıkıntılı öğrenelim.
Vga kablom var bide hdmı to vga dönüştürücüm var bugün aldım onlarıda, televizyonda vga kablosunu takabilicegim yer yok ya

RAM'i çıkart bir de öyle başlatmayı dener misin?
1 tanesi dimi

Geri
Yukarı