Sıfırdan kodlama öğrenmek

299712

Decipat
Merhaba sayın Technopat Sosyal halkı. 17 yaşındayım ve kendi oyunumu yapmaya karar verdim. Kodlama bilgim var ile yok arasında, ben sıfırdan başlamak istiyorum. Zaten yazılım mühendisliği okumak istiyorum. İlk olarak C# öğrendiğini duydum. Nereden başlamalıyım?
C# ile oyun yazabilir miyim?

Merhaba sayın Technopat Sosyal halkı. 17 yaşındayım ve kendi oyunumu yapmaya karar verdim. Kodlama bilgim var ile yok arasında, ben sıfırdan başlamak istiyorum. Zaten yazılım mühendisliği okumak istiyorum. İlk olarak C# öğrendiğini duydum. Nereden başlamalıyım?
Eğer sıfırsan ilk başta mantığı öğrenmek için Strach ile oyun yapmaya başla mantığı anlaldıktan sonra ise Unity ile mobil oyun yapımına devam et.

Evet, C# ile oyun yapabilirsin. C# ile başlayabilirsin.
(Artık mesajı copy-paste yapıyorum.)
İlk mobil oyun ile başlayacağım sonra. Aklımda uzun vadeli projeler var. Öğrenmek ne kadar sürer yani C#?
Öğrenemezsin orta seviyeye gelmek kişiye göre değişir.

İlk mobil oyun ile başlayacağım sonra. Aklımda uzun vadeli projeler var. Öğrenmek ne kadar sürer yani C#?
C+ ve diğerleri uzun işler ilk başta dediği gibi başla sonra zaten devam ettirirsin tahminen süre söylersem sabrına ve yeteneğine bağlı olarak 2 ay gibi bir süre içerisinde başlangıç seviyesinde olursun.

Yeni konular

Geri
Yukarı