Sıfırdan matematik öğrenmek için hangi yolları izlemek gerekli?

@Revntron, onlar da olabilir. Soru bankasının soru çeşitlerini pek göremedim ancak Benim Hocam yayınları genelde pek fena olmuyor. Siz kullandıktan sonra düşüncelerinizi belirtirseniz ona göre milleti yönlendirebilirim. Matematik adına bence her şey çözülebilir, sorun olmaz.

@Revntron, onlar da olabilir. Soru bankasının soru çeşitlerini pek göremedim ancak Benim Hocam yayınları genelde pek fena olmuyor. Siz kullandıktan sonra düşüncelerinizi belirtirseniz ona göre milleti yönlendirebilirim. Matematik adına bence her şey çözülebilir, sorun olmaz.

Diğer derslerin de özellikle edebiyat soru bankası çok iyiydi. Neredeyse aynı soruyu sormuşlardı sınavda.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Revntron, kardeşim de oradan çalışmıştı. Temeliniz kötüyse İlyas Güneş'i öneririm, İlyas Güneş dinledikten sonra dinlenebilecek bir kanal bence. İlyas Güneş en temelden alır, sanırsam o kanal sahibinin adı Mehmet'ti. Mehmet Hoca, nokta atışı yapar sınava yönelik. Pek temelden almıyor.

@Revntron, kardeşim de oradan çalışmıştı. Temeliniz kötüyse İlyas Güneş'i öneririm, İlyas Güneş dinledikten sonra dinlenebilecek bir kanal bence. İlyas Güneş en temelden alır, sanırsam o kanal sahibinin adı Mehmet'Ti. Mehmet Hoca, nokta atışı yapar sınava yönelik. Pek temelden almıyor.

O zaman ilyas hoca ile başlayıp temeli güçlendirip sonrasında rehber matematiğe geçeyim. Zaten hazır kitapları da varken bu şekilde yapmak daha mantıklı olur.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı