ŞikayetVar, Teknobiyotik'e yaptığım şikayeti silmiş

AntenOS

Hectopat
Makaleler
2
Öncelikle merhabalar,

1.5 aydır RX 570'imin değişimi ile uğraşıyorum. Daha önce servise göndermiştim ancak ürünün bozulup tamir edilmesinin mümkün olmadığını söyleyerek iade edeceklerini söylediler ama ben kabul etmedim çünkü kartı aldığımdan 1270 TL idi şu an için aynı kart 3800 TL civarlarında satılabiliyor. Ben de THH başvurusu açtım ve üzerinden 40 gün geçmesine rağmen Teknobiyotik hala savunmasını yapmıyordu. Bunun üzerine ben de ŞikayetVar'a bunu belirterek yeni bir şikayet yayınladım. Yayınlandıktan sonra karşı tarafa iletildi ve yine bildiğimiz şikayetiniz incelenecektir benzeri bir cevap geldi onlardan. Ben de üzerine asıl gelecek cevabı bekledim ancak baktığımda şu an şikayetim silinmiş ve bana bildirim olarak bu geldi:

t.PNG

Bu ne demek oluyor? Cidden hala görmezden mi gelecekler? Sizin de fikirlerinizi bekliyorum.

Şikayet var nedir ki bomboş adam gibi yanıt alınmıyor bunlara direk yasak yollar ile gideceksin ama sana iade olarak 1270 TL verilir 4000 değil.
4000 TL verilmesini istemiyorum zaten kartımın aynısından değişim yapılmasını istiyorum. Kusura bakmayın ama salak mıyım ben zarara gireyim?

Öncelikle merhabalar,

1.5 aydır RX 570'imin değişimi ile uğraşıyorum. Daha önce servise göndermiştim ancak ürünün bozulup tamir edilmesinin mümkün olmadığını söyleyerek iade edeceklerini söylediler ama ben kabul etmedim çünkü kartı aldığımdan 1270 TL idi şu an için aynı kart 3800 TL civarlarında satılabiliyor. Ben de THH başvurusu açtım ve üzerinden 40 gün geçmesine rağmen Teknobiyotik hala savunmasını yapmıyordu. Bunun üzerine ben de Şikayetvar'a bunu belirterek yeni bir şikayet yayınladım. Yayınlandıktan sonra karşı tarafa iletildi ve yine bildiğimiz şikayetiniz incelenecektir benzeri bir cevap geldi onlardan. Ben de üzerine asıl gelecek cevabı bekledim ancak baktığımda şu an şikayetim silinmiş ve bana bildirim olarak bu geldi:

Eki Görüntüle 1132512

Bu ne demek oluyor? Cidden hala görmezden mi gelecekler? Sizin de fikirlerinizi bekliyorum.

Teknobiyotik klasik işte rakip firmalara yaptığı ayıptan sonra gözümden düştü.

4000 TL verilmesini istemiyorum zaten kartımın aynısından değişim yapılmasını istiyorum. Kusura bakmayın ama salak mıyım ben zarara gireyim?

Elbette değilsin eğer ellerinde 570 yoksa 580 o da yoksa 590 vermek zorundalar. Para iadesi olarak aldığınız para size geri verilir.

Geri
Yukarı