ŞikayetVar, Teknobiyotik'e yaptığım şikayeti silmiş

Tüketici hakem heyetine başvur artık nasipse aynı ürünü alırsın. Değilse mecbur ücret iadesi kalıyor. Ben ekran kartının bozulması aynı ekran kartının temin edilemediği için farklı veya bir üst model ekran kartını fiyat farkı indirimi isteyek kalan farkı ödeyip yeni bir kart alırdım.
Hocam şikayetimi de bunun için yazdım zaten 40. güne geldik hala savunmalarını yapmıyorlar. İlk işim THH'a başvurmak oldu olumlu sonuç alamayacağımı anladığım zaman. Ancak cevap vermek yerine silmişler şikayeti.

Müşteri hizmetlerini arayınız veya mail atarak iletişime geçip ücret iadesi yerine üst model bir ekran kartına ekstra ücret ödeyerek indirimli şekil de almak istiyorum diye mail atabilirsiniz.
Dava ederseniz, kazanırsanız. O kartın yenisini de ödediğiniz ücretide alırsınız.

Kaç yıl sonra sonuçlanacağı ve kazanma garantisi bulunmayan bir dava için akıl ve ruh sağlığı bozmak mantıklı değildir.

Müşteri hizmetlerini arayınız veya mail atarak iletişime geçip ücret iadesi yerine üst model bir ekran kartına ekstra ücret ödeyerek indirimli şekil de almak istiyorum diye mail atabilirsiniz.

Kaç yıl sonra sonuçlanacağı ve kazanma garantisi bulunmayan bir dava için akıl ve ruh sağlığı bozmak mantıklı değildir.

Yani. Yapılacak bir dediğiniz var.

THH'lerinde özellikle büyük şehirde yaşıyorsanız 40 gün bekleme süresi çok normal. Savunma vermeme konusuna gelecek olursak; savunma vermemeleri sizin için bir avantaj direkt olarak talebiniz kabul edilir.
Talebiniz umarım aynısı veya misli ile değişimdir.

Geri
Yukarı