Sıkıcı yaz günleri için oyun tavsiyesi

Mert TATAR

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar bu sıkıcı günlerde insan oyun oynamak istiyor benim için konusu ve hikayesi güzel, sürükleyici bir oyun tavsiye eder misiniz ? Watch dogs'u severek oynadım bunun gibi oyunlar olabilir. Şimdiden çok teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Watch Dogs oynayamadım henüz bilgisayarıma güvenmediğim için, ama Ryse: Son of Rome oyununu kesinlikle öneririm. Bu kadar gerçekçi bir aksiyon oyunu oynamamıştım. Hikayesi de cabası.

Merhaba arkadaşlar bu sıkıcı günlerde insan oyun oynamak istiyor benim için konusu ve hikayesi güzel, sürükleyici bir oyun tavsiye eder misiniz ? Watch dogs'u severek oynadım bunun gibi oyunlar olabilir. Şimdiden çok teşekkür ederim.
Battlefield 4 ve hardline 5 euro oldu originde. Kaçırma derim.

3 de 5 euro, onu söylemeyi unuttum :ajan:

The Witcher 3, konsol varsa Bayonetta, grafik takıntın yoksa hikaye istiyorsan Undertale, film tadında bir oyun istiyorsan L.A Noire, online istiyorsan Overwatch olabilir.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı