Sıkıntıdan kafayı yemek

Biliyorum da sadece zor durumlarda başvuruyorum onuda profesyonelce hallediyorum. Onun dışında o güzelim pahalı oyunun Steam kütüphanemde durması hoşuma gidiyor :D

O hissi biliyorum bende de vardı ama baktım boş boş duruyorlar orada yıllar geçtikçe fikrimi değiştirdim. Şimdi şöyle bakınca ROG Strix güç kaynağı güzel duruyor. Sadece paranın harcandığı şeyler biraz daha maddi oldu. 😄

İngilizcen yeterliyse oyun veya programlara türkçe yama yapabilirsin. Ya da bir internette sohbet edebilecek birilerini bulabilirsin (mesela her gün aktif takıldığımız oyun oynayıp sohbet ettiğimiz bir dc sunucumuz var ancak reklam olur diye link vermiyorum).

En korktuğum şeylerden birisi ormanlardır. Hatta ormanda geçen bir film izlediğimde bile dehşete kapılırım.

Dediğim gibi Netflix samrıyor şu an ben çok seçiciyimdir, bir dizi veya filmin bana hitap etmesi zordur o yüzden iyi yapımları izlerim ve bunların da sayısı az olduğu için sanırım çoğunu izledim, beklediğim birkaç yeni sezon var ama onların gelmesine daha var.

Elektro gitar öğrenmek çok istiyorum sesi adeta huzur veriyor ama pandemi yüzünde bir türlü kursa başlayamadım, başlasam bile gitar almaya param yetmeyecek bir de benim en iyisini alma gibi bir huyum var o yüzden gibson marka bir gitar istiyorum ama aşırı pahalılar o yüzden gitar işi askıda. Sesim zaten... Denilecek bir şey yok :D.

Eğer rol yapma oyunu öneriniz varsa alabilirim. Şu an özellikle CP 2077'yi bekliyorum o da 2 ay sonra çıkacak.

Sizin attığınız adım gerçekten cesaret isteyen bir adım, oyunlar ve bilgisayar olmazsa ne yaparım bilmiyorum, tabii derslerimede zaman ayırıyorum. Bir de bu uzaktan eğitimin çok işlevsiz olduğunu düşünüyorum okulda aldığım bilginin aynısını alıyorum ama anlama ve sindirme kısmında zorluk çekiyorum. Ama tabii gitsek virüs var gitmesek zaten olmaz, en mantıklısı böyle gözüküyor.

Ben deli fazla müzik dinlerim ama müzikler bir yere kadar götürüyor, sonra yine aynı problem.

Gitar elektro ile başlama akustikile. Başa ve sakın pahalı bir şey alma mümkünse 2.el bile. Bakabilirisn akustik çünk iyi çalınırsa insanın ruhunu tazeler ve rahatlatır ayrıca oyuncu bir arkaş çerven varsa dediğimgibi amoung us oyunu güzel bak discorfduma gel yarın ve diceklerime kulak vermeni istiyprum ilgini çeker çemez sana kalmış ayırca gitar için lursa gerek yok ben tamamen kendim öğrendim çalmayı gelmeni tavsiye ederim israr etmem Join the Personel Discord Server!
Bu fotoğrafçılık çok öneriliyor gaza gelmedim değil :D.

Evcil hayvan çok isterim ama tahmin edebileceğiniz gibi ailesel problemlerden alamıyorum, ama tek başıma eve geçince bir köpeğim olsun isterim.

Fotoğraf cılıkta yardım ederim kendim bizzat fotoğrafcıyım.

Gitar elektro ile başlama akustikile. Başa ve sakın pahalı bir şey alma mümkünse 2.el bile. Bakabilirisn akustik çünk iyi çalınırsa insanın ruhunu tazeler ve rahatlatır ayrıca oyuncu bir arkaş çerven varsa dediğimgibi amoung us oyunu güzel bak discorfduma gel yarın ve diceklerime kulak vermeni istiyprum ilgini çeker çemez sana kalmış ayırca gitar için lursa gerek yok ben tamamen kendim öğrendim çalmayı gelmeni tavsiye ederim israr etmem Join the Personel Discord Server!
Çokca gitar videosu izledim ama hiç bir gitarist özellikle şu gitarla başlayın demiyor, hangisiyle bailamak istiyorsanız onla başlayın diyor, benimde ilgimi elektro gitar çektiği için ona başlamayı düşünüyorum. Bir arkadaş çevrem var Among Us'da oynuyoruz, gayet eğleniyoruz ama bittikten sonra bir boşluğa düşüyorum, dediğim gibi tüm boş vakitimi dolduracak bir hobiye ihtiyacım var aslında ama ne bilmiyorum.
İngilizcen yeterliyse oyun veya programlara türkçe yama yapabilirsin. Ya da bir internette sohbet edebilecek birilerini bulabilirsin (mesela her gün aktif takıldığımız oyun oynayıp sohbet ettiğimiz bir dc sunucumuz var ancak reklam olur diye link vermiyorum).
İngilizcem yeterli seviyede var ama ne yazık ki çeviri yapacak kadar yok.

Son düzenleme:
Aman aman nerelere geldik senin ilacın bende sen garemsın her türlü dc kullanıyosun sen atığım dc ye gel ve kendini emin ellere bırak dc adım= Persona500#3508
Çokca gitar videosu izledim ama hiçbir gitarist özellikle şu gitarla başlayın demiyor, hangisiyle bailamak istiyorsanız onla başlayın diyor, benim de ilgimi elektro gitar çektiği için onal başlamayı düşünüyorum. Bir arkadaş çevrem var Among Us'da oynuyoruz, gayet eğleniyoruz ama bittikten sonra bir boşluğa düşüyorum, dediğim gibi tüm boş vakitimi dolduracak bir hobiye ihtiyacım var aslında ama ne bilmiyorum.

İngilizcem yeterli seviyede var ama ne yazık ki çeviri yapacak kadar yok.

He bir de laptopunu değiştir hala satılacak durumdayken.

Son düzenleme:
Aman aman nerelere geldik senin ilacın bende sen garemsın her türlü dc kullanıyosun sen atığım dc ye gel ve kendini emin ellere bırak dc adım= Persona500#3508

He bir de laptopunu değiştir hala satılacak durumdayken.
Among Us türkiyedemisiniz ve bugün oda 1 e girdiniz mi ?

Yeni konular

Geri
Yukarı