Sıkıntılı komşu belası

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sizce Avrupa Birliği neden Suriye'li afgan almıyor bir düşünün, cevap basit haydut gibiler ve adamlar diyor ülkeme yararı değil zararı olacak ondan almıyor, ama bizim ülkemiz akın akın sokuyor içeri bunları, konudan saptım kusura bakmayın size önerim eğer ortada ciddi bir zarar verme kırma gibi durum var ise kamera da çekiyor ise kanıtlar ile polis çağırıp zabıt vesaire tutun.

Ortada gülünecek bir şey olduğunu sanmıyorum lakin gülenlerinde gülünecek halleri olduğunu gördüklerini düşünmüyorum mesajın fazla olması senin daha zeki olduğun anlamına gelmez ve kişilerde mesajın fazla olduğu için senin daha zeki olduğuna inanıyor çünkü benim mesaj sayım seninkinden daha az ve userlar'da bunu böyle biliyor "çok mesaj çok stonks" yanlış, cahillik yazık günah derim daha da bir şey demem, diyemem çünkü ortada laf anlayacak birisi yok ve konu sahibi kendi attığı "ırkçı diyorsun" mesajında yanılmıyor ve sırf mesajı fazla olduğu içinde öyle demedim, başkaları senin yaşadığın durumu yaşasın diyor ve mesajı fazla olduğu içinde konu sahibi pardon, yanlış anladım, benim hatam diyor.
Yahu arkadaşlar adam ironi yaptı okumayı mı bilmiyorsunuz? tırnak içinde ırkçılık yabma yazdı yabma yazmasının sebebi ırkçılık yapma diyecek kadar düşük zeka seviyesine sahip insanları belirtmek.

Yüzlerine söyleyin, otomatiği tekrar yaptırmak için parayı isteyin.

Ne saçmalıyorsun sen ya? İroniden haberi olmayan adam neler anlatıyor. Neymiş aslında büyük hakaretmiş neymiş aslında ironi yokmuş tamam abi. Sen gördün büyük oyunu. Bizim kafamız çalışmıyor hakaret olduğun anlayamadık. Bunun ironi olduğunu anlayamayacak insanların olmasına çok üzülüyorum. Hala "stonks" şakası yapan birinden fazlası beklenmezdi. Sana sadece ironi dersi değil cümle kurma dersi de lazım. Dediğin cümlelerin yarısı eksik veya mantıksız. Hocam ironide "ı" harfi nerede? Üniversiteyi yüksek dereceyle bitirip dehşet yüksek maaş alan birinin şöyle bir blog açması garip değil mi? Geleceğimden endişeliyim
Huzursuzluk veren komşuya katlanır ama benim mesajıma katlanamazmış. Acaba lafının arkasında durup gerçekten gürültüye, huzursuzluğa katlanacak mı? Ben hiç zannetmiyorum benim yorumum daha rahatsız ediciymiş. Cevap vermeyeyim umursamayayım, kavgadan gürültüden uzak durayım diyorum ama bir yere kadar arkadaş.

Vallahi hocam komşu işi taşınmadan başka çözümü olmuyor. İstersen polis çağır şikayet et hiçbir işe yaramıyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı