Sıkıntılı komşu belası

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Oradan taşın "ırkçılık yabma" diyen birisi yerleşsin.

Trol bir mesaj, Technopat'ta bu denli zaman geçirmiş birisine göre fazla afedersiniz ama cahil bir mesaj ve bunu sesli söyledim bu komşulara katlanabilirim ama bu denli bir mesaja katlanamam kişi ırkçılık yapmıyor sadece taşınan kişilerin Suriye'li olduğunu ve bu kişilerin hal ve hareketlerini "Suriye'li veya Arap" diyerek anlamamızı bekliyor daha da bir şey söyleyemeyeceğim.

Trol bir mesaj, Technopat'ta bu denli zaman geçirmiş birisine göre fazla afedersiniz ama cahil bir mesaj ve bunu sesli söyledim bu komşulara katlanabilirim ama bu denli bir mesaja katlanamam kişi ırkçılık yapmıyor sadece taşınan kişilerin Suriye'li olduğunu ve bu kişilerin hal ve hareketlerini "Suriye'li veya Arap" diyerek anlamamızı bekliyor daha da bir şey söyleyemeyeceğim.

Adam ironi yapıyor. Alo! Nasıl anlamadınız bunu Allah Allah.

Adam ironi yapıyor. Alo! Nasıl anlamadınız bunu Allah Allah.

İlahi hocam :) ironiyle alakalandırdınız ya bunu ölsemde gam yemem bu kişi (tehcnopat'ta 16 bin mesaj) kendi yazdığı mesaja bile dikkat etmiyor ve siz bunu ironi olarak algıladınız aslında büyük bir hakaret söz konusu.

İlahi hocam :) ironiyle alakalandırdınız ya bunu ölsemde gam yemem bu kişi (tehcnopat'ta 16 bin mesaj) kendi yazdığı mesaja bile dikkat etmiyor ve siz bunu ironi olarak algıladınız aslında büyük bir hakaret söz konusu.
Kanka adam gerçekten ironi yaptı siz anlamadınız.

Konu sahibine gelecek olursak işin zor, muhatap olmaya falan çalışma başın belaya girer laftan anlamazlar, binayı yakmaya kalktılar falan demişsin üstüne gürültü falan da yapıyorlarsa oy birliğiyle attırmaya çalışın.

Ortada gülünecek bir şey olduğunu sanmıyorum lakin gülenlerinde gülünecek halleri olduğunu gördüklerini düşünmüyorum mesajın fazla olması senin daha zeki olduğun anlamına gelmez ve kişilerde mesajın fazla olduğu için senin daha zeki olduğuna inanıyor çünkü benim mesaj sayım seninkinden daha az ve userlar'da bunu böyle biliyor "çok mesaj çok stonks" yanlış, cahillik yazık günah derim daha da bir şey demem, diyemem çünkü ortada laf anlayacak birisi yok ve konu sahibi kendi attığı "ırkçı diyorsun" mesajında yanılmıyor ve sırf mesajı fazla olduğu içinde öyle demedim, başkaları senin yaşadığın durumu yaşasın diyor ve mesajı fazla olduğu içinde konu sahibi pardon, yanlış anladım, benim hatam diyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı