Silinmeyen Dosya

myhtai

Hectopat
Daha fazla  
RAM
GelL 16gb 2x8
SSD veya HDD modeli
980 evo
Ekran kartı
asus dual 3060 v2
Anakart
h510mk
İşlemci
i5 11400f
Selam.
Bir iki gündür bir problemle karşı karşıyayım.
Birkaç gün önce masaüstümde bir fotoğraf gördüm, ancak açılmıyor.
Geri dönüşüme atıp sildim fakat bir zamandan sonra masaüstümde tekrar belirdi.
Aynı fotoğraftan 4-5 tane toplandı geri dönüşümde, nasıl oluyorsa geri geliyor, yine siliyorum, yine geliyor.
Bir çözümünüz var mıdır acaba?
Fotoğrafı açmaya çalıştığımda ise böyle oluyor.

1660643251677.png

Son düzenleyen: Moderatör:
CMD'yi yönetici olarak çalıştırın. Ardından:
  • DEL /F /Q /A "C:\Users\kullaniciadi\Desktop\d4_1761.png"
bu komutu çalıştırıp kontrol edin dosyayı. Yine silinmezse bilgisayarı komut istemiyle başlatıp aynı komutu tekrar yazın kesin silinir.

**kullaniciadi yazan kısma kendi user adınızı yazın.

bu komutu çalıştırıp kontrol edin dosyayı. Yine silinmezse bilgisayarı komut istemiyle başlatıp aynı komutu tekrar yazın kesin silinir.

Hocam DEL /F /Q /A "C:\Users\kullaniciadi\Desktop\d4_1761.png komutunda 'kullaniciadi' kısmına kendi kullanıcı adımı girip enter'ladım. Fakat CMD 'sistem belirtilen dosyayı bulamıyor.' dedi. Fotoğraf ise masaüstünde olduğu gibi duruyor. Fotoğrafa sağ tıklayıp özellikler dediğimde ise konum için C:\Users\Public\Desktop diyor. Belki işinize yarar diye söyleyeyim dedim. Onun dışında bilgisayarı komut istemi ile açın demişsiniz, tam olarak ne olduğunu anlamadım. Biraz daha açıklayabilir misiniz? Çok teşekkürler.

Hocam DEL /F /Q /A "C:\Users\kullaniciadi\Desktop\d4_1761.png komutunda 'kullaniciadi' kısmına kendi kullanıcı adımı girip enter'ladım. Fakat CMD 'sistem belirtilen dosyayı bulamıyor.' dedi. Fotoğraf ise masaüstünde olduğu gibi duruyor. Fotoğrafa sağ tıklayıp özellikler dediğimde ise konum için C:\Users\Public\Desktop diyor. Belki işinize yarar diye söyleyeyim dedim. Onun dışında bilgisayarı komut istemi ile açın demişsiniz, tam olarak ne olduğunu anlamadım. Biraz daha açıklayabilir misiniz? Çok teşekkürler.
Hocam CMD'ye cd desktop yazın enter'layın. Daha sonra dir yazıp enter'layın. Size liste verecek. Ekran görüntüsünü buraya atar mısınız?

Hocam konu ile alakasız. Renkli yazı yazmayı nasıl başardınız?

Konu ile konuşacak olursam o valorant'ı açtığın zaman geliyor. Support'a yazdığımda bunun bir hata olduğunu, geliştirici ekipler tarafından bilidiğini ve düzeltilmeye çalışıldığı bilgisine ulaştım.

Birkaç kişide de VALORANT açıldığında böyle bir şey olduğunu duydum, ben de zaten VALORANT'ı açtığımda geliyor diye konu açmıştım demin. Yeni fark ettim VALORANT'tan kaynaklı olduğunu. Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı