Çözüldü Silinmeyen PDF dosyası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

EnesKagan

Centipat
Daha fazla  
Ekteki dosyayı bir türlü silemiyorum. WinRAR'a sıkıştırıp/çevirip silmeyi denedim olmadı. Çeşitli Unlocker programları ile denedim yine olmadı. Bazıları bir yerde açık kalmış olabilir dedi ama ben bir şey fark edemedim. Ben fark edemediysem nasıl bulacağım bunu? Çok sinirimi bozdu. Teşekkürler.

1638687196653.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Shift+delete deyin dosyaya.
Bu da olmadı. Hata bile vermiyor.
OneDrive yedeklediği için dosya geri geliyor diye yorumladım ama bilmiyorum.
OneDrive'ın kendi internet sitesinden giriş yapıp dosyayı sildim. Ama bilgisayarda değişiklik olmadı. Yeniden başlat yapacağım.
OneDrive yedeklediği için dosya geri geliyor diye yorumladım ama bilmiyorum.
Çözüm: Sorunu çözdüm. OneDrive'ın internet sitesinden silip bilgisayarı yeniden başlattığımda dosya yoktu. Çok teşekkür ederim.
kusura bakmayın bilgisayarı bir türlü güvenli moddan çıkaramadım şimdi çıkarabildim. Yeniden başlatıp silmeyi denedim ama olmadı. Özelliklerin ekran görüntüsünü atıyorum.Eki Görüntüle 1233796
Görev çubuğundaki arama sekmesine OneDrive yazın. Daha sonra açılan pencerede bu dosyayı arayın. Klasörlerin falanda içine bakın.

Bilgisayarda deepfreez gibi uygulama yüklü olabilir mi? Masaüstünde 1 tane klasör oluşturup bilgisayarı yeniden başlatsana. Eğer o klasör silinirse bilgisayarda deepfreez gibi uygulama yüklü.
denedim, klasör hala duruyor.
Görev çubuğundaki arama sekmesine OneDrive yazın. Daha sonra açılan pencerede bu dosyayı arayın. Klasörlerin falanda içine bakın.
Baktım. Evet onedrive dosyasının içinde var.

Yeni konular

Geri
Yukarı