Silver 1'den çıkamıyorum

Cranialis

Hectopat
Daha fazla  
CS'de her sene rank sıfırlanması veyahut ona benzer bir şey olmuyor mu? Birkaç yılın ardından tekrar oynamaya başladım kötü de oynadığımı düşünmüyorum 30 raundun 5-6 tanesinde edo alıyorum ama 61 Wine rağmen Silver 1 gösteriyor beni. Bu oyunda nasıl rank atlayacağız ben çözemedim yoldaşda 21 Win'im var orada Silver 3 görünüyor.

CS de belirli süre oynanmayınca rank almak için tekrar maç kazanmanız gerekiyor diye bilmekteyim. Bu aldığınız Win'ler önceden mi sonradan mı?

CS'de her sene rank sıfırlanması veyahut ona benzer bir şey olmuyor mu? Birkaç yılın ardından tekrar oynamaya başladım kötü de oynadığımı düşünmüyorum 30 raundun 5-6 tanesinde edo alıyorum ama 61 Wine rağmen Silver 1 gösteriyor beni. Bu oyunda nasıl rank atlayacağız ben çözemedim yoldaşda 21 Win'im var orada Silver 3 görünüyor.
Hocam CS:GO'nun rank atlama sistemi cidden çok berbat (en azından bana göre) niye rank atlayamadığınız hakkında birşey diyemem fakat hızlı rank atlamak için oyunu hep oynamayın örneğin, hergün 6-7 maç atmayın. Uzun sürede az maç atın ve artarda maç kazanmaya özen gösterin.

Nova yada keleşlerle girip win almaya çalış daha çabuk atlarsın. Bide girdiğin takım önemli sen istersen 80 vur takım yenilince pekde bi işe yaramıyor. Adam bulamıyorum dersen populer cs yayıncılarının discord serverlerinde oyuncu bulma odaları var rahtalıkla ordan bulabilirsin.

Prime status aldın mı? 8 Haziran 2021 tarihinde CS:GO'da ranklar paralı oldu önceden rankın varsa Prime alana kadar yükselmeyecektir.

Oyunu bırakma sebebim, bir ara arkadaşla girdik kötü oynamama rağmen 2 maçta bir rank atladım, ondan sonra tryhard oynayıp kaç edo aldıysam da tek bir rank atmadı oyun. Böyle de garip bir sistemi var.

Yeni konular

Geri
Yukarı