SilverStone PF240 sıvı soğutma pompası çalışmıyor

Uğur Eraslan

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
İyi akşamlar herkese, kullandığım ürün SilverStone pf240.sıvı soğutması pompası durup dururken çalışmıyor. Pompa içindeki sıvıyı değiştirmem gerekiyor olabilir mi? 2 yıldır kullanıyorum fanlarında ve RGB ışıklarında bir arıza yok. Önceden içindeki sıvının sesini duyardım. Sanki pompa içinde sıvı gezinmiyormuş gibi hissediyorum. Nasıl bir işlem uygulamam gerekiyor? 95 dereceyi görüyor işlemci, çalışmadığı çok belli.

Son düzenleyen: Moderatör:
Garantisi varsa garantiye yollayın.

2 kere sorun yaşadıktan sonra ben elden çıkardım bu arkadaşı hava soğutma ile mutluyum öneririm.

Garantisi varsa garantiye yollayın.

2 kere sorun yaşadıktan sonra ben elden çıkardım bu arkadaşı hava soğutma ile mutluyum öneririm.

Garantisi yok diye biliyorum olmazsa tamir ettirip satacağım tamir olursa ondan merak ettim yoksa kimseyi zor durama sokmam fanları satarım en kötü kuleye geçeceğim bende.

Garantisi yok diye biliyorum olmazsa tamir ettirip satacağım tamir olursa ondan merak ettim yoksa kimseyi zor durama sokmam fanları satarım en kötü kuleye geçeceğim bende.

Akortekti distribütörü galiba onlar ile iletişime geçip durumu belirt belki belli bir ücret karşılığında tamiri yapılır.

Geri
Yukarı