Silverstone SG08B Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Waifu Impact

Kilopat
Makaleler
10
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Profil Kapağı
1526212193
Yakında bir sistem toplayacağım. Seyahat ettiğimden dolayı Mini ITX bir sistem almaya karar verdim. Aklımda bu kasayı almak var ama inceleme şansım olmadığı için emin olamıyorum. Sizce nasıl bir kasa? Asus GTX 970 rahatlıkla sığar mı? Stok fan ile kullanırsak stok fanın önü boş kalır mı? Birde fotoğraflarına baktım ama tam anlamadım. PSU üst tarafa mı monte ediliyor yoksa alt tarafa mı?

Gayet güzel bir kasaya benziyor. Zaten silverstone kaliteli bir marka. Özel yapım kısa bir ekran kartıyla süper bir kasa toplayabilirsin.

Soruları yeni gördüm. GTX970 in küçük versiyonu var mı tam bilmiyorum. Psu ön tarafa monte ediliyor ancak içerisindeki uzatma kablosu ile güç girişi arkadan sağlanıyor.

Öncelik almak istediğin kartı tam olarak söylersen tam sonuç söylerim ama %90 sığacaktır.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Tam olarak 56. saniyeye bakarsan 260 cm lik bir kart ve ve daha uzayacak 2-3 cm dahası var. Ama PSU dan çıkan kablolar ile çakışma olasılığıda var.

Asus GTX 970 rahatlıkla sığar mı? Diye sormuşum zaten. Tam olarak okursan anlarsın sanırım. PSU yu ters montajlasak bir sıkıntı olur mu? Onun dışında Thermaltake Core V1 düşünmeye başladım ama yinede tam emin olamadım açıkçası.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı