Simülasyon oyunları için 27 inç vs 32 inç monitör

Kaptan.S

Hectopat
Öncelikle simülasyon ve yarış oyunlarını fazlasıyla seviyorum ve 24 inç monitör küçük gelmeye başladı.Yeni bir monitör almak istiyorum ama monitör olarak nasıl bir şey alsam? Kararsız kaldım, sizin öneriniz 27 inç mi yoksa 32 inç mi?

Eğer 1080P istiyorsanız 32" kesinlikle önermem. 1 metre uzaktan bakma gibi bir oturuş pozisyonunuz varsa olur ama bu pek mümkün değil :D. Bence 27" daha iyi olacaktır ama 2K istiyorsanız 32" daha mantıklı ve tabii ki daha keyifli olur.

32" yakın kullanım için uygun değil gibi duruyor. Eğer direksiyon ile oynuyorsanız aranızda mesafe varsa bakılabilir. Gözleri de yorar ama.

Sim setimde 3x MSI OPTIX 31.5" kullanıyorum. Iracing, F1, Assetto gibi oyunlarda büyük ekran kullanmanın faydası var.

Aslında söyle sadece simülasyon oyunları oynamıyorum farklı oyunlarda oynuyorum ama şu anda kullandığım monitör 24 inç 75 Hz aslında 27 inç 144 Hz alsam nasıl olur diye düşünüyorum ama 27 inç mi yoksa 32 inç mi kararsızım.
32" yakın kullanım için uygun değil gibi duruyor. Eğer direksiyon ile oynuyorsanız aranızda mesafe varsa bakılabilir. Gözleri de yorar ama.

Yeni bir masa ile uzaktan oynamayi düşünüyorum direksiyon ile.

Ben şahsen Samsung QLED monitör kullanıyorum ama önceden LG 32 inç bir monitör kullanıyordum Forza Horizon 4'de mükemmel bir deneyim sunuyordu yani bütce varsa 32 inç derim ama 27 inç de yeterli olacaktır. Bir de eğer 32 inç alacaksan çözünürlük en az 2 k olsun.

Aslında söyle sadece simülasyon oyunları oynamıyorum farklı oyunlarda oynuyorum ama şu anda kullandığım monitör 24 inç 75 Hz aslında 27 inç 144 Hz alsam nasıl olur diye düşünüyorum ama 27 inç mi yoksa 32 inç mi kararsızım.

Yeni bir masa ile uzaktan oynamayi düşünüyorum direksiyon ile.
32" alın o zaman daha iyi olur.

O zaman söyle bir sorum daha olacak ben Hepsiburada üzerinden almak istiyorum monitörü diyelim ki beğenmedim veya bir sıkıntı çıktı 14 gün bir iade süresi vardi galba Hepsiburada'da o zaman iade edebilir miyim?

Geri
Yukarı