Simülasyon oyunları için 27 inç vs 32 inç monitör

Kullandığınız monitör MSI 31.5" Optix MAG322CQR 165Hz midir? Monitörden memnun musunuz? HDR ready olarak geçen bir ekran, bu bir sorun oluyor mu?

Evet dediğiniz modeli kullanıyorum. 165Hz alıyorum ve herhangi bir problem yaşamadım, kendimde 3 adet aynı monitörden var ve aynı sistemden 10-12 kişi civarı aynı seti kullanıyoruz hiçbirinde problem çıkmadı. Yarış oyunlarında FPS akıcılığı, 1ms olması ve görüntü yırtılmaması birde 3 adet koyunca yan çıtaları birleştirmeye uygun olması bizim aradığımız koşullardı ona uyanda bu monitör oldu.

Evet dediğiniz modeli kullanıyorum. 165Hz alıyorum ve herhangi bir problem yaşamadım, kendimde 3 adet aynı monitörden var ve aynı sistemden 10-12 kişi civarı aynı seti kullanıyoruz hiçbirinde problem çıkmadı. Yarış oyunlarında FPS akıcılığı, 1ms olması ve görüntü yırtılmaması bir de 3 adet koyunca yan çıtaları birleştirmeye uygun olması bizim aradığımız koşullardı ona uyanda bu monitör oldu.

Açıkcası uzun süredir MSI ve ASUS TUF'ın 32'lik ekranı arasında kaldım. MSI'da USB-C alternatifi çok hoşuma gitti. Hoparlörü yok ama kulaklık portundan ses çıkışı yapılarak da PS4 Pro bağlanabilinir. Aklıma tek takılan konu HDR ready oluşu ve 300 parlaklik değeri. Windows üzerinden HDR açılabilinmekte öyle değil mi?

Açıkcası uzun süredir MSI ve ASUS TUF'ın 32'lik ekranı arasında kaldım. MSI'da USB-C alternatifi çok hoşuma gitti. Hoparlörü yok ama kulaklık portundan ses çıkışı yapılarak da PS4 Pro bağlanabilinir. Aklıma tek takılan konu HDR ready oluşu ve 300 parlaklik değeri. Windows üzerinden HDR açılabilinmekte öyle değil mi?
Evet, HDR aktif. Bu tip monitörlerde fazla seçenek yok, MSI sunduklarıyla gayet uygun geliyor.

Geri
Yukarı