Sınav adaletsizliği

BeylerBeyi21

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar biz sınava girecektik matematik sınavına hoca nöbetçiymiş 5dk geç girdi. 35dk bir ders hoca 5 dk geç geldi ve üstüne 2-3 Dk'da anlatıma gitti. Sınavda 25dk kaldı hoca bir de zor sormuş çalışmama rağmen 8 soru yapamadım ve acele etmek zorunda kaldık. Hocaya her ne kadar anlatsak da bilmiyorum deyip duruyor. Sınıfça vakit yetmedi diyoruz hoca bir türlü üstlenmiyor. Ne yapmalıyız? Çünkü sınavdan herhalde 45 aldım.

Not: Derste matematik hocamız yoktu. İngilizce vardı, İngilizce dersinde matematik gördük. Neyse ki Tekno'ya denk gelmedi.

Sınıfça müdür yardımcısına gidip durumu anlatabilirsiniz. Eminim bir adım atacaktır.
Denedik Vakit yetmedi diye SINIF öğretmenini bulduk herkese sorduk ama hiçkimse kabul etmedi maleseff.

Sınıf Sınavdan çıktıktan sonra herkese sınav nası geçti diye sordum ve herkesin cevabı süre yetmediydi hoca'da takmıyor bizi sınıfça müdüre gitsek bile girşey değişmiyor sizce ne yapmalıyım? bu notla kalmalımıyım yoksa tutanak fln mı tutturmalıyım. Diğer Notlarım:
;Sosyal Bilgiler 92
Din Kültürü Ve Ahlak bilgisi 86
Beden Eğitimi 💯
Teknoloji ve YAZILIM:100
İngilizce = olmadık
fen = olmadık
Türkçe = olmadık
vs. s
sizce bu notlarla sadece matematik 45 olsa diğerlerini iyi alsam karnede sorun olurmuki?

Dostum üniversite okuyorum ilkokul ortaokul lisede anlattığın olayı en az 10 defa yaşamışımdır şimdi bana gereksiz bir şekilde komik geliyor inan şunlar ileride dönüp baktığında gülüp geçeceksin hakkını arama demiyorum ama fazlada kasma.

Dostum üniversite okuyorum ilkokul ortaokul lisede anlattığın olayı en az 10 defa yaşamışımdır şimdi bana gereksiz bir şekilde komik geliyor inan şunlar ileride dönüp baktığında gülüp geçeceksin hakkını arama demiyorum ama fazlada kasma.
Haklısın Kanka Ama ne bilim İnsan gereksiz kasıyor Teşekkür Ederim Herkese Yardımları için.

Geri
Yukarı