Sınav notum çok düşük

Esenlikler. Salı günü seçmeli fen sınavından yazılı olduk. Herkesin 80,90 gibi notları varken ben 42 aldım. Evet bu bir bahane ama hiç çalışamadım çünkü o gün misafir gelmişti ve çok hastaydım fakat bunlar yine 42 almamı sağlayacak şeyler değil. Normalde başarılı bir çocuğum. Notlarım 95-100 arası gelir. Geçen dönem normal fen 95 seçmeli fen 90 gelmişti. Şimdi normal fen 70 seçmeli fen 42 geldi. Aileme nasıl söyleyeceğim bilmiyorum. 7. sınıfa gidiyorum ve buna rağmen çok düşük aldım. Vardır elbet abilerim dertleşeceğim, bu günlerden geçmiş. Hatta herkes geçmiştir diye düşünüyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Kanka sana diyeceğim şey şu, sen sınav notlarını boş ver ailen sıkıntı yaratır mı bilmiyorum ama sınav cidden önemli değil. Ben 8.sınıfa gidiyorum ve deneme puanlarım 465-490 arası gelirken din dersinden 62 aldım ama umurumda değil. Seni ortaokulda etkilemiyor sınavlar. Üzülme yani eğer cidden çalışıyorsan normal zamanda. Ailene de sınav notlarının değil deneme sınavlarının önemli olduğunu anlatman lazım.

Son düzenleme:
Hayata yeni mi geldin.

1681469845661.png

Kanka sana diyeceğim şey şu, sen sınav notlarını boş ver ailen sıkıntı yaratır mı bilmiyorum ama sınav cidden önemli değil. Ben 8.sınıfa gidiyorum ve deneme puanlarım 465-490 arası gelirken din dersinden 62 aldım ama umurumda değil. Seni ortaokulda etkilemiyor sınavlar. Üzülme yani eğer cidden çalışıyorsan normal zamanda. Ailene de sınav notlarının değil deneme sınavlarının önemli olduğunu anlatman lazım.
Haklısın ama o yazıyı yazdığım gün deneme sınavına girmiştim ve çok kötü yaptım. 390 aldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı