Şınav çekerken dirsekten ses geliyor

Bu durum sadece sol kolumun dirseğinde oluyor ve acı olmaması rağmen rahatsız ediyor ve o pozisyonda olan hiçbir hareketi o kütleme sesi yüzünden yapamıyorum. Daha önce başına gelen oldu mu? Olduysa nasıl sorunu çözdü veya bu ses neden geliyor olabilir? Ekstra olarak ısınmayı da denedim ama maalesef yine ses geliyor. Barfiks çekerken veya dumbell kaldırırken hiç öyle bir sorun olmuyor.

Bende de aynı ses geliyor fakat benimki kemiğimin farklı şekilde kaynamasında (kemik başka yerde) sizde de öyle olabilir röntgen çektirmeyi deneyin.

Bende de aynı ses geliyor fakat benimki kemiğimin farklı şekilde kaynamasında (kemik başka yerde) sizde de öyle olabilir röntgen çektirmeyi deneyin.
Hocam benimde dirseğimden ses geliyor bicepsimi sıkınca vs küt küt geliyor bayadir geçmiyor okulundan dolayı gidemedim neden olmuş olabilir siz ne yaptınız acaba

Hocam benden de geliyor bicepsimi sıktığım zaman felan küt küt ses geliyor açıp kapattikca kolumu bu beden olur sizin nasıl gecti acaba okuldan dolayı bayadir gidemedim bayadir devam ediyor acı ağrı yok ama ses var spor yapan birisiyim

Hocam benim de dirseğimden ses geliyor bicepsimi sıkınca vs küt küt geliyor bayağıdır geçmiyor okulundan dolayı gidemedim neden olmuş olabilir siz ne yaptınız acaba.

Hocam benden de geliyor bicepsimi sıktığım zaman falan küt küt ses geliyor açıp kapattikca kolumu bu beden olur sizin nasıl gecti acaba okuldan dolayı bayağıdır gidemedim bayağıdır devam ediyor acı ağrı yok ama ses var spor yapan birisiyim.

Hocam bence doktora gidin.

Geri
Yukarı