Sınav kötü geçtiği için üzülmek

Iskenderun

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Iskenderun
Dostlar, bugün coğrafya sınavım vardı. Hoca o kadar kazık sorular sormuş ki... Yahu arkadaş, bu kadar mı kazık sorular olur? Her şeyi geçtik, bari 1 tane test sorusu koysaydın. Full klasik sordu. Neyse. Moralim bozuk, nasıl keyifli hale gelebilirim?

Dostlar, bugün coğrafya sınavım vardı. Hoca o kadar kazık sorular sormuş ki... Yahu arkadaş, bu kadar mı kazık sorular olur? Her şeyi geçtik, bari 1 tane test sorusu koysaydın. Full klasik sordu. Neyse. Moralim bozuk, nasıl keyifli hale gelebilirim?

Vallahi ben matematikten 10 aldım rüyalarıma giriyor resmen babam bilmiyor bilse her şeyimi elimden alır.

İleride daha fazlasında ve daha önemlilerinde kötü alacağını bilip buna üzülmenin gereksiz olduğunu düşünebilirsin. 👍

Olan olmuş, düzletmeye bak. Geçmişe takılı kalma. Bir işe yaramıyor çünkü.

Son düzenleme:
Bro üzülme bende edebiyattan neredeyse kağıdı boş verdim sadece ben değil çoğu kişi böyleydi çok kazık sorulardı ama unutma 2.sınav ve 2 performans notu var onları düzeltirsen geçersin

Yeni konular

Geri
Yukarı