Sınav korkusu

PrPredatorr

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Konya
Daha fazla  
Meslek
İşsiz Bir Meraklı
Arkadaşlar, uzun zamandır sınavlara çalışıyorum ama hiç calismiyormusum gibi geliyor. Özellikle matematikten geçen sene kaldığım için bu bende bir fobi oldu ve artık rüyalarıma kadar girmeye başladı. Sizce ne yapmalı? Arkadaşlarım beni geçer diye korkuyorum. Mesela psikolojim bozuldu, sınıfta kalırım diye korkuyorum.

Bende sınava gireceğim kendi kendime modumu arttırmak için bu sene diğerleri rahat olsun diğer seneler de sen rahat ol diye konuşma yapıyorum. Elbette senden iyileri vardır, ama sende diğerlerinden iyisin. Merak etme nede olsa sınav bu, kimse sana bundan sonraki hayatında laf edemeyecek.

Kardeşim Twitter da 1 milyondan fazla tweet var bir zahmet iptal olsun değil mi?

Olmasa daha iyi bu seferde 2. Dönemin zor ve geometrik konularından sorarlar

Evet biliyorum ileride bu günlerime bakıp neleri kafama takmışım diyecegim.
Çalışıyorsan korkmana gerek yok. O herkeste olan bir sınav stresi. Yani kafaya takmana gerek yok çalıştığın sürece :D

Arkadaşlar, uzun zamandır sınavlara çalışıyorum ama hiç calismiyormusum gibi geliyor. Özellikle matematikten geçen sene kaldığım için bu bende bir fobi oldu ve artık rüyalarıma kadar girmeye başladı. Sizce ne yapmalı? Arkadaşlarım beni geçer diye korkuyorum. Mesela psikolojim bozuldu, sınıfta kalırım diye korkuyorum.
Hocam ben de sizinle aynı yollardan geçtim. Sınava girerken bildiğiniz her şeyi unutursunuz, soru çözdükçe aklınıza gelir.

Eğer düzenli biçimde çalışırsanız, Tıp Medipol bile kazanabilirsiniz. Ben çok çalışmıyorum, çalışmamda. Canım sıkılıyor hemen, fakat bir listem var ona göre çalışıyorum.

Tabii üniversite sınavında düzenli ve çok çalıştım, sizde çok çalışın ve hayallerinizin rüyâ olmadığını alayına kanıtlayın. Tabii kanıtlama amacıyla çalışıyorsanız işiniz zor.

Allah zihin açıklığı versin.

Çalışıyorsan korkmana gerek yok. O herkeste olan bir sınav stresi. Yani kafaya takmana gerek yok çalıştığın sürece :D

Abi çalışıyorum ama soruları cozuyorum mattan çoğunu yapamıyorum bir de bu günlerde çalışma saatimi 2 buçuk saate kadar düşürdüm ulan atilla snen normalde 4 saat çalışıyordun sınav haftası bu kadar mı çalışılır diyorum vallahi delirecdm.
Hocam ben de sizinle aynı yollardan geçtim. Sınava girerken bildiğiniz her şeyi unutursunuz, soru çözdükçe aklınıza gelir.

Eğer düzenli biçimde çalışırsanız, tıp medipol bile kazanabilirsiniz. Ben çok çalışmıyorum, çalışmamda. Canım sıkılıyor hemen, fakat bir listem var ona göre çalışıyorum.

Tabii üniversite sınavında düzenli ve çok çalıştım, sizde çok çalışın ve hayallerinizin rüyâ olmadığını alayına kanıtlayın. Tabii kanıtlama amacıyla çalışıyorsanız işiniz zor.

Allah zihin açıklığı versin.

Sağ olun abi ben kimseye kendimi kanitlamak için değil daha çok meslek sahibi olmak için okuyorum ve stresimde bu yuzden.

Yeni konular

Geri
Yukarı