Sınav korkusu nasıl geçer?

batuwall

Centipat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Programmer
1.donem matematikten düşük bir not almıştım 80. çarşamba gene matematik sınavım var ve çok korkuyorum düşük alacağım diye. Sabah ise fen sınavım var.

80 gayet iyi bir not. Korkamana gerek yok ama çalışmayı da bırakma. Rahat rahat gir sınava. stres yaparsan bildiğini de unutursun. Aah aah ortaokulda bende böyle 80 90 alırdım. Şimdi lisede 12 alınca yarabbi çok şükür diyoruz.

80 gayet iyi bir not. Korkamana gerek yok ama çalışmayı da bırakma. Rahat rahat gir sınava. stres yaparsan bildiğini de unutursun. Aah aah ortaokulda bende böyle 80 90 alırdım. Şimdi lisede 12 alınca yarabbi çok şükür diyoruz.
Yarın sabah ilk ders sınav var ona korkuyorum fakat çalıştım ve soruları çok rahat çözüyorum bir ara hoca 1 soruyu 30 puan yapmıştı

Yarın sabah ilk ders sınav var ona korkuyorum fakat çalıştım ve soruları çok rahat çözüyorum bir ara hoca 1 soruyu 30 puan yapmıştı.

Mat hocaları gidişattan puan veriyor en azından bizde öyle. 50 puanda yapsa aşama aşama gitsen yine neyse onu alırsın. Bu kadar dert etme.

Yarın sabah ilk ders sınav var ona korkuyorum fakat çalıştım ve soruları çok rahat çözüyorum bir ara hoca 1 soruyu 30 puan yapmıştı

Hiç problem değil. Kafana takma başarırsın merak etme. Benim de yarın ilk ders matematik quizim var. 50 puan üzerinden değerlendirilecek. Konularda Allah'a emanet. Bakalım ne olacak?

Hiç problem değil. Kafana takma başarırsın merak etme. Benim de yarın ilk ders matematik quizim var. 50 puan üzerinden değerlendirilecek. Konularda Allah'a emanet. Bakalım ne olacak?
Bilmiyorum, şu anda ders çalışmaya devam edeyim mi yarın ki sınav için

Bilmiyorum, şu anda ders çalışmaya devam edeyim mi yarın ki sınav için

Sabahçıysan uyku daha önemli olabilir. Fazlası zarar diyelim. Uykunu iyi al zihnin açık olsun. İstersen gitmeden önce de kahvaltı yapmıyorsan yap. Sınavda karnın acıkırsa dikkatin dağılmasın.

Geri
Yukarı