Sınav korkusu

Eğer aşırı eksiğiniz varsa 6 saat çalışın. Eğer eksiğim çok yok derseniz 4-5 saat size yetecektir.

Tarih Almanca din felsefe gibi dersleri sınav akşami çalışırım diye düşündüm onun dışında eksikten demek istediğiniz tamamen biomekse var ama her konuyu en az 1 kere tekrar ettim.

Tarih Almanca din felsefe gibi dersleri sınav akşamı çalışırım diye düşündüm onun dışında eksikten demek istediğiniz tamamen bitirmekse var ama her konuyu en az 1 kere tekrar ettim.
O zaman 4-5 saat size yeter bence. Sonuçta her konuyu tekrar etmişsiniz, geriye sadece testleri çözmek kalmış ve küçük eksikleri tamamlamak kalmış.

O zaman 4-5 saat size yeter bence. Sonuçta her konuyu tekrar etmişsiniz, geriye sadece testleri çözmek kalmış ve küçük eksikleri tamamlamak kalmış.

Test kitabım yok matematikle ilgili internette. Uldugum her testi cozdum.

Çok test cizmedim ama.

Matematikten fizikten ve kimyadan çözüyorum yeterli mi ve sizce her şey aklımda olmalı mı yoksa sınav akşami ezberleyip halledecegimi dusunmustum.

Çok test cizmedim ama.

Matematikten fizikten ve kimyadan çözüyorum yeterli mi ve sizce her şey aklımda olmalı mı yoksa sınav akşami ezberleyip halledecegimi dusunmustum.
Sınav akşamı çalışmakta iyi bir taktiktir :D. Ama yine de sınav akşamından önce konulara ne kadar çalışabiliyorsanız çalışın sonra da sınav akşamı bu işi bitirin :D

Yeni konular

Geri
Yukarı